Světová jednička v realitách
2 272 nemovitostí, 323 makléřů, 55 kanceláří, 35 developerských projektů. Česky English

CENTURY 21 Doma

Lokalita
Obsahuje text

 

Ocenění nemovitosti ZDARMA

 

 

Jste v situaci, kdy chcete prodat byt, dům, garáž nebo jakoukoliv jinou nemovitost? A víte, co dělat předtím, než ji pustíte do „oběhu“?

Jedna z nejdůležitějších fází prodeje nemovitosti nastává ještě před samotným prodejem – nastavení prodejní ceny nemovitosti.

Správně nastavit cenu nemovitosti je velmi důležité, protože nemovitosti, které jdou na trh přeceněné, zůstávají dlouho v nabídce, jsou pro trh okoukané a je velmi těžké, i po zlevnění, je prodat za reálnou tržní cenu. O nemovitostech, které jdou na trh s výrazně nižší cenou, než je reálné, se ani bavit nemusíme.

Správné nastavení tržní ceny vychází jednak z analýzy tržního prostředí – tedy jakou nemovitost si za danou sumu může potenciální klient koupit. Vychází se většinou z inzerce nemovitostí ve vašem okolí s přihlédnutím k faktu, že reálná prodejní cena bývá většinou o 10 – 15 % nižší než cena inzerovaná.

Dále je možno použít databázi reálně prodaných nemovitostí v okolí – naše kancelář vždy využívá tuto databázi při oceňování nemovitostí (data jsou založena na údajích z kupních smluv z katastru nemovitostí).

Chcete ocenit Vaši nemovitost zcela ZDARMA? Zavolejte nám na 734 799 399, napište na doma@century21.cz nebo se obraťte na některého z našich makléřů zde


Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací