Světová jednička v realitách
2 224 nemovitostí, 314 makléřů, 54 kanceláří, 36 developerských projektů. Česky English

CENTURY 21 Premium

Lokalita
Obsahuje text

Reference


Reference pro makléřku Oxana Donchenko:

Dobrý den,
dnes jsem obdržela Výpis z katastru nemovitostí k vlastnictví bytu, který jsem kupovala ve spolupráci v realitní kanceláří 21 Century. Tím je naše spolupráce u konce a tak bych touto cestou ráda poděkovala paní Oxaně Donchenko za profesionální a rychlé jednání a také za lidský přístup. Za posledních 15 let jsem kupovala již 4 nemovitost - shodou okolností vždy s jinou realitní kanceláří - takže můžu služby dobře srovnávat. Paní Oxana byla nejprofesionálnější - dochvilná, komunikativní, vždy uměla vyřešit situaci. Budu-li ještě někdy kupovat nebo prodávat nemovitost určitě se obrátím na Vaši realitní kancelář.

S pozdravem
MUDr. Miroslava Petroušová, MBA


Below you may find my feedback about Oxana's work for the deals she was coordinating:

Oxana is the best reality agent I had a chance to work with so far. She has great communication and time-management skills. She is very patient, proactive and truly cares about every client in the best possible way. My sale/buy process of the apartments was not an easy one, but thanks to Oxana the transaction was completed and finished in a short time frame and with no problems. I can recommend Oxana as a true professional, who deeply loves her job and does her job great.
she is great :)

Regards,
Alexandra


Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací