Světová jednička v realitách
2 205 nemovitostí, 335 makléřů, 55 kanceláří, 32 developerských projektů. Česky English

Petra Homolová

Lokalita
Obsahuje text
Petra Homolová

T:
+420 773 093 288
Jazyky: cs, en
O mně

Jelikož jsem posledních 10 let cestovala po světě a žila v různých zemích rozdílných kontinentů, sama jsem byla nucena řešit otázku bydlení mnohokrát.
Ale „všude dobře, doma nejlíp“ takže jsem se nakonec rozhodla usadit v Brně. Zde jsem pak hledala nejen krásné bydlení, ale i investiční příležitost. A hledala jsem dlouho… Během té doby jsem se bohužel setkala na spoustu realitních agentů, jejichž vystupování nebylo korektní či spolehlivé.
Když jsem pak náhodou dostala pracovní nabídku do realit, zpočátku jsem váhala, jelikož mne odrazovaly negativní zkušenosti s chováním daných makléřů. Přístup Marka Jůvy - managera kanceláře Property service, mne ale nakonec přesvědčil, že práce v oblasti nemovitostí může mít úroveň a smysl, pakliže se dělá profesionálně, férově, lidsky a s nutnou dávkou empatie a porozumění. U nás děláme realitní služby jinak!
English is my second language, but I talk as a native speaker:)

Specializace

byt, dům, nebytový prostor, chata, pozemek

CENTURY 21 Property Service
Adresa: Úvoz 489/24, Brno, Brno-město
IČ 4430131; odpovědná osoba: Ing. Marek Jůva
Seznam nemovitostí

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací