Akademie CENTURY 21®

Vzdělání patří mezi základní pilíře systému CENTURY 21. Propracovaný systém školení makléřů a vedoucích kanceláří přináší trhu kvalifikované odborníky, kteří nabízejí klientům vysoký standard poskytovaných služeb. Systém školení a tréninků  CENTURY 21 Vám ukáže ověřenou cestu náběru nemovitostí a získávání klientů, tvorby marketingových plánů a tržních analýz, prodejních technik a další nástroje, které využijete v obchodování. Systém vzdělávání CENTURY 21 je navržen tak, aby rozvinul Vaše dovednosti nezbytné pro úspěšnou kariéru realitního makléře.

Povinným vzdělávacím programem pro nové makléře je vstupní školení.

START&ORIENTATION

Jedná se o třídenní školení zakončené certifikační zkouškou. Zde získá nový makléř informace o historii společnosti, průběhu realitní transakce, seznámí se s potřebnými formuláři, probere právnické i podnikatelské minimum, kariéru makléře, techniky přípravy bytu k prodeji a mnoho dalších témat.

Na toto školení navazuje trénink prodejních dovedností, který je také povinný.

CREATE 21

Jedná se o trénink prodejních dovedností realitního makléře, který staví pevné základy pro rozjezd úspěšné kariéry v realitách. Naši zkušení lektoři pomáhají makléřům získat prodejní techniky, vyjednávací a argumentační schopnosti. V průběhu 6 týdnů má makléř možnost si veškeré dovednosti vyzkoušet v praxi pod vedením svého manažera a na trénincích své zkušenosti konzultovat s lektory i ostatními účastníky tréninku. Učí se používat jedny z nejúčinnějších nástrojů pro vyhledávání obchodních příležitostí a prosazení se na lokálním realitním trhu.

Nezapomínáme ale ani na vzdělávací programy pro majitele kanceláří a manažery. Pro ně je připraveno vstupní školení, které jim pomůže orientovat se při rozjezdu nové kanceláře.

IMA

IMA je vzdělávací program určený majitelům a manažerům realitních kanceláří. V rámci tohoto školení se naučíte, jak nejlépe využívat výhod systému CENTURY 21 a jak nejefektivněji řídit své podnikání v realitách. Program je zaměřen zejména na klíčové oblasti náboru makléřů, vedení, motivování a retence realitních makléřů. Účastníci si také osvojují techniky plánování a řízení firmy.

Stejně jako pro makléře, i pro majitele a manažery pokračujeme tréninkem manažerských dovedností.

TDM

Jedná se o trénink manažerských dovedností manažera, který pomáhá manažerům budovat stabilní kancelář s úspěšnými makléři. Manažeři mají možnost si nejen během tréninku správné řešení dané situace najít, ale také v praxi vyzkoušet. Mezi semináři mohou využít každodenních konzultací s lektory, kteří jim jsou po dobu tréninku k dispozici.

Základními vzdělávacími programy ale vzdělávání zdaleka nekončí.

Další vzdělávací a tréninkové kurzy
Pro makléře i majitele realitních kanceláří jsou připraveny další specializované vzdělávací a tréninkové kurzy, které se věnují např. zdokonalování obchodních technik, fotografování nemovitostí, developmentu  nebo investicím. Dokážeme reagovat na momentální poptávku a připravíme program na míru.V CENTURY 21 se řídíme heslem, že vzdělávání nikdy nekončí a učení je trvalý proces!