Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Vážený pane Kolenovič,
chtěla bych Vám a Vaší manželce velmi poděkovat za Vaši perfektně provedenou práci - prodej mé chaty.

Už od samého začátku, a to už byl konec června když jste si musel sám vyzvednout klíče od mojí chaty od onoho nezodpovědného původního makléře, jsem s úžasem sledovala Vaš perfektní, profesionální a čestný styl práce. Jak krásné fotografie chaty jste okamžitě udělal, které dokázaly vzbudit maximální pozornost pro ty. kteří měli zájem si koupit nějakou chatu. Velmi oceňuji, jak jste mě pravidelně informoval o sledu událostí toho prodeje. Začala jsem věřit, že se ta chata snad brzy prodá.
Přestože prodej mé chaty nebyl výhodný pro Vás, vy nerozlišujete výhodný nebo nevýhodný. Pro Vás je nejdůležitější udělat svou práci dobře.
Děláte to s láskou a srdcem. Cena nemovitosti byla spravedlivá a dobrá. Umíte úžasně úspěšně komunikovat s lidmi kterých se prodej a koupě týká Navíc je Vám dáno, že jste i dobrý psycholog.
Já jsem tu chatu, kde jsem prožila nejkrásnější chvíle skoro celého mého života musela prodat kvůli věku a velké vzdálenosti od místa, kde bydlím.
Vy jste dobře porozuměl tomu, že pro mě něco definitivně skončilo.
A abych se s tím dokázala vyrovnat jste pro mě nezištně udělal všechno čeho je jen ten nejlepší realitní makléř schopný.
Velmi Vám děkuji za všechno a přeji Vám další úspěchy ve Vaší práci.
Zdravím vás

Milada Holíková

Chata Křižanovice

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]