1 384 nemovitostí, 281 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

5. pobočka franšízové realitní sítě CENTURY 21 v Brně v městské části Kohoutovice

29.07.2015

S pobočkou CENTURY 21 se nyní od začátku října můžete setkat i v Brně-Kohoutovicích pod označením CENTURY 21 Top Home v nákupním centru známém jako „Lipsko“. CENTURY 21 Top Home se chce více přiblížit zákazníkům v této čtvrti.

Kancelář CENTURY 21 Top Home je vlastněna majiteli s dlouholetými zkušenostmi z financí včetně hypoték, obchodu a rozšířením o reality zákazníci mohou využívat ucelenou nabídku služeb.

Kancelář se bude zaměřovat na celé Brno a okolí, především na Kohoutovice, Lískovec, Kamenný Vrch, Vinohrady a Líšeň.

V této pobočce můžete nalézt nabídku stovek nemovitostí všech poboček CENTURY 21 z Brna, ale i nemovitosti z  nabídky všech kanceláří CENTURY 21 v České republice ale i zahraničí.

„Přejeme kanceláři co nejlepší start v Brně a naplnění filozofie značky CENTURY 21, což znamená kvalitní servis pro klienty, „všechny služby pod jednou střechou“ a hlavně vybudování dlouhodobých vazeb se zákazníky, kteří se spokojeně vrací do kanceláře a rádi doporučují další zákazníky“, uvedl Lubomír Milek, generální ředitel CENTURY 21.

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací