1 329 nemovitostí, 280 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 na Olomoucku

04.05.2015

Linda Tea Janovská dlouhodobě úspěšně podniká v realitách a nyní se stala dalším partnerem CENTURY 21 na Moravě a to v historickém městě Uničov, které je součástí olomouckého okresu. A protože v regionu kancelář CENTURY 21 již působila - CENTURY 21 Profi Reality, došlo k jejímu sloučení s tímto hráčem.

Kancelář CENTURY 21 Profi Reality poskytuje realitní služby i v dalších městech jako Šternberk, Litovel, Zábřeh, Šumperk, Rýmařov a samozřejmě i v Olomouci. Klienti mohou využít zkušeností kanceláře s prodejem domů, bytů, pozemků, ale i developerských projektů i různých typů dřevostaveb, a také s financováním nemovitostí. Podnikatelé, kteří hledají prostory pro své podnikání další prostory nebo chtějí své prostory mohou využít zkušeností kolegů této kanceláře.

„Přejeme kanceláři  CENTURY 21 Profi Reality v Uničově naplnění filozofie značky - být co nejblíže k zákazníkům a využívat GOLD STANDARD tedy spolupracovat s klienty „na celý život“, uvedl generální ředitel CENTURY 21 Czech Republic Lubomír Milek.  

Nejčtenější články

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací