1 165 nemovitostí, 271 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Útulné bydlení slavnostně otevřelo kancelář v Moravském krasu v Boskovicích

02.05.2016

Dne 2. května 2016 slavnostně otevřela svoji kancelář další pobočka franšízové realitní sítě s názvem CENTURY 21 Útulné bydlení v Moravském krasu ve městě  Boskovice na adrese Kpt. Jaroše 100/29.

Slavnostní otevření proběhlo za účasti významných osobností v městě Boskovice. Byli jimi například pan místostarosta a asistent premiéra České republiky pan Dis. Petr Malach, ředitel Kulturního zařízení Boskovice pan PaeDr. Oldřich Kovář a další významní hosté a obchodní partneři. Za centrálu CENTURY 21 Czech Republic se pak zúčastnil pan Jiří Mátl, ředitel rozvoje pro oblast Morava a pan Vladimír Kuliš, regionální ředitel.

Chceme našim klientům poskytnout maximální servis nejen při zahájení jakéhokoliv obchodního případu, ale i v průběhu jeho dění, až po jeho dokončení a následné předání klíčů. Touto skutečností ovšem pro nás naše spolupráce s klientem nekončí. Zajišťujeme přepis energií, podání daňového přiznání z nabytí nemovitosti a další služby, které klient pro své nové bydlení potřebuje zajistit.

Nejsme jen realitní kancelář, ale jsme Váš nový pohodový realitní partner v Boskovicích,“ řekl ředitel kanceláře CENTURY 21 Útulné bydlení Jan Štěpánek.

Přejeme kanceláři CENTURY 21 Útulné bydlení, aby  vrátila důvěru klientů v realitní kanceláře a podařilo se jí s ostatními realitními kancelářemi v regionu prohloubit spolupráci.

Nejčtenější články

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací