1 156 nemovitostí, 270 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 začíná od konce tohoto roku působit také v Pardubickém kraji

16.10.2015

Společnost CENTURY 21 uzavřela smlouvu s manželi Lenkou a Hilmem Kolenovičovými. Pan Hilmo Kolenovič je zkušený obchodník, který hodlá v pozici franšízanta CENTURY 21 zúročit své dlouholeté zkušenosti z velmi úspěšného provozování prodejny náhradních dílů a příslušenství automotive. Paní Lenka Kolenovičová, se svým statusem certifikovaného odhadce nemovitého majetku, mu bude v provozování kanceláře a poskytování hodnotných služeb klientům významnou oporou.

Velmi dobré vztahy s klienty a pozitivní reference nejen z dob dřívějšího podnikání mají manželům Kolenovičovým pomoci v jejich nové roli majitelů a provozovatelů realitní kanceláře. Klienti tak budou moci využívat jejich služeb v oblasti rezidenčního trhu, tedy zprostředkování prodeje či pronájmu domů, bytů a pozemků.

„Pozitivní energie směrem k realitnímu byznysu a také osobnostní profily manželů Kolenovičových jsou pro mne nejen důvodem věřit v jejich budoucí úspěch, ale také silným impulzem pro další práci. To, že jsme brandem CENTURY 21 zaplnili další bílé místo na mapě České republiky, je také signálem, že to s expanzí naší značky na českém trhu myslíme vážně. Manželům Kolenovičovým přejeme, aby nám svojí činností pomohli úspěšně rozšiřovat řady našich spokojených klientů a aby nám také pomohli kultivovovat český realitní trh.“ uvedl obchodní ředitel CENTURY 21 Czech Republic Jiří Hruška.

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací