1 193 nemovitostí, 270 makléřů, 39 kanceláří, 35 developerských projektů.

Forbes a CENTURY 21: Češi se perou zejména o chaty a chalupy, hlásí ředitel jedné z největších českých realitek

06.10.2020
Nárůst prodeje rekreačních objektů o 67 procent ve srovnání s loňskem. A prodej veškerých nemovitostí za prázdninové měsíce v hodnotě 1,093 miliardy korun, tedy o 27 procent víc než za předchozí rok. A téměř o 38 procent víc v porovnání s poslední dekádou.

To jsou čísla realitní kanceláře Century 21 – a ukazují nám, jak pandemie ovlivnila chování Čechů na trhu s realitami. Kancelář patří mezi tři největší v republice a ve světě tvoří vůbec největší realitní síť. Její statistiky a zkušenosti z posledního období lze proto zobecnit a považovat za relevantní údaje vystihující současnou náladu ohledně nemovitostí.

„Na jaře jsme registrovali značný zájem o české nemovitosti zvenčí i od tak netypické klientely, jako jsou třeba Francouzi. Ti si všimli, jak jsme zvládali pandemii, a díky tomu začali uvažovat, že si u nás pořídí letní byt. Skvělou reputaci jsme ale bohužel nyní promrhali, to je velká škoda,“ konstatuje provozní ředitel společnosti Tomáš Jelínek.

Celý článek si můžete přečíst na forbes.cz.

Zdroj: https://forbes.cz/cesi-se-perou-zejmena-o-chaty-a-chalupy-hlasi-reditel-jedne-z-nejvetsich-ceskych-realitek/

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací