1 378 nemovitostí, 281 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

Jarní makléřský pátek v Brně

22.05.2015

Dne 22. května 2015 proběhl v Brně v hudebním klubu Metro Music Bar další makléřský pátek organizovaný centrálou CENTURY 21.

Akce se zúčastnili jak makléři ze sítě CENTURY 21, tak členové Aliance realitních kanceláří na straně klienta, která podporuje spolupráci mezi vybranými realitními kancelářemi a makléři v Brně. CENTURY 21 byla jedním ze zakládajících členů této Aliance, v které v této chvíli působí 15 realitních kanceláří s více jak 100 realitními makléři a více jak 1200 nemovitostmi převážně z Brna a okolí, což makléřům usnadňuje rychlejší uspokojování klientů při prodeji nemovitostí a při vyhledávání nemovitostí. Vedle CENTURY 21 kanceláří jsou do Aliance zapojeny také některé pobočky sítě RE/MAX a další samostatné kanceláře, které působí na brněnském realitním trhu několik let.

Makléřského pátku se tentokrát zúčastnilo 25 kolegů, kteří prezentovali své vybrané nemovitosti včetně zajímavých developerských projektů, diskutovali o současném realitním trhu a jeho trendech.

Večer poté všichni zakončili neformálně, tancem a zábavou.

Nejčtenější články

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací