1 284 nemovitostí, 274 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

Realitní síť CENTURY 21 uzavřela partnerství s poradenskou společností 4fin

14.02.2021
Síť realitních kanceláří CENTURY 21 na přelomu roku uzavřela oficiální partnerství se společností 4fin, která se zabývá finančním poradenstvím. Cílem spolupráce je rozšíření portfolia nabízených služeb pro klienty a akcelerace růstu obou značek na českém trhu.

CENTURY 21 nabízí svým klientům komplexní zajištění nemovitostních transakcí, současná spolupráce velmi logicky doplňuje portfolio služeb. „Já osobně jsem po patnácti letech přešel z financí do realit a první, co mi tam chybělo, byly finance. Takže před dvěma lety jsem síti představil, že bude nutné, abychom vybudovali i finanční větev. Od začátku jsem pak tuto část nechtěl budovat interně, ale spíše se s někým spojit,“ říká ředitel sítě CENTURY 21 Czech Republic Tomáš Jelínek a doplňuje: „Naším sloganem je Spolehlivé partnerství. Klient je pro nás na prvním místě a reálně to nyní spočívá v tom, že klientovi nejen prodám nemovitost, ale také mu vyřeším tu nejlepší hypotéku, pojištění nemovitosti a tak dále.“

Každá pobočka CENTURY 21 bude navázaná na regionálního nebo oblastního ředitele, který poskytuje servis klientům. Obě společnosti vytvořily robustní a transparentní systém, který zajišťuje komunikaci mezi oběma sítěmi, což je výhodné jak pro makléře a poradce, tak především pro klienty díky kontrole na centrální úrovni. „Centrálním spojením s 4fin můžeme ještě lépe ručit za kvalitu služeb pro klienty, což je naše priorita,“ potvrzuje Tomáš Jelínek. „Všechny mezikroky se kontrolují až do finále. Naprostá transparentnost a jednota takového systému jsou nezbytné. Zároveň na úrovni obou centrál firem máme týmy lidí, kteří se tomuto projektu na plný úvazek věnují a starají se o to, aby vše fungovalo,“ doplňuje Tomáš Martinovský, tvůrce obchodních strategií společnosti 4fin.

Spojenectví má samozřejmě přinést i obchodní růst pro obě společnosti, potenciál takového růstu se pohybuje až v desítkách procent v dalších letech. CENTURY 21 uskuteční tisíce nemovitostních transakcí za rok. Na každou z těchto nemovitostí se dnes přijde podívat průměrně deset lidí. „Takže se bavíme o potenciálu nejméně 50 000 klientů ročně. Tuto příležitost si samozřejmě nechceme nechat ujít,“ říká Tomáš Martinovský ze společnosti 4fin. „Když se na to podíváme z druhé strany, tak 4fin má 800 aktivních poradců. Statisticky za rok každý z těchto poradců narazí nejméně na čtyři klienty, kteří prodávají či poptávají nemovitost. Takže teoreticky se bavíme o tom, že je zde potenciál znásobit počet aktivních zakázek v CENTURY 21,“ potvrzuje očekávání ředitel CENTURY 21 Czech Republic Tomáš Jelínek.

Komentáře

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací