1 352 nemovitostí, 278 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

Tým prodeje franšíz rozšiřuje síť CENTURY 21, tentokrát ve Středočeském kraji

04.03.2016

V pátek 4. 3. 2016 se několik zájemců o licenci na provoz franšízy pod značkou CENTURY 21 zúčastnilo naší obvyklé VIP tour po stávajících kancelářích naší sítě, ve kterých se postupně dozvěděli, jak funguje provoz v našich franšízách různé velikosti.

Den otevřených diskuzí jak o radostech, tak těch méně příjemných věcech, které naši franšízanti řeší, jsme zakončili podpisem smlouvy s manželi Kristýnou a Marianem Bohuslavovými, kteří v brzké době otevřou svoji franšízu v okrese Nymburk. Pan Marian Bohuslav je ekonom se zkušenostmi ze stavebnictví a zakládání firem, paní Kristýna Bohuslavová má bohaté obchodní zkušenosti nejen ze společného podnikání.

Cílem manželů Bohuslavových je vybudovat prosperující středně velkou kancelář s orientací na residenční i komerční klientelu v Nymburce, Poděbradech a okolí. Jsme potěšeni, že jsme do naší „party“ získali partnery, které nemovitosti a realitní trh baví stejně jako nás, a kteří se, stejně jako my, chtěli stát součástí značky, která hodlá zvyšovat kvalitu realitního zprostředkovatelství na českém trhu.

Přejeme manželům Bohuslavovým výběr ideálního místa pro svou novou franšízu a poté co nejrychlejší a nejbezpečnější start jejich realitního podnikání.

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací