1 844 nemovitostí, 317 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.
Světová jednička v realitách

V. Convention CENTURY 21 ve znamení magie

13.03.2015

Vyvrcholením roku pro makléře mezinárodní sítě realitních kanceláří CENTURY 21 je vždy Convention. Na akci, která je rozdělena na pracovní a společenskou část, se vždy hodnotí výsledky uplynulého roku, oceňují se nejlepší makléři, týmy a kanceláře a odhalují se plány na další období. 

Každoročně na Convention vystupují nejrůznější odborníci, kteří seznamují zástupce realitních kanceláří s novinkami z oboru financí, práva, developmentu apod. V letošním roce byli na V. Convention, konaném 13. března 2015 v pražském hotelu Pyramida, přizváni mimo jiné PhDr. Michal Hlaváček Ph.D., expert na nemovitosti, poradce Bankovní rady ČNB, Vlastimil Nigrin, člen představenstva a vrchní ředitel sekce obchodu a klienti Hypoteční banky, doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA, předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Jana Rybínová, projektová manažerka Residence Visage Home Staging. 

Vyvrcholením společenské části večera plného zábavy bylo vystoupení světoznámého mága a iluzionisty Roberta Foxe, který dokázal překvapit, pobavit a vykouzlit u přítomných v sále úsměv. Generálním partnerem V. Convention CENTURY 21 byla společnost Comfort Space a.s., Zlatým partnerem společnost Seznam.cz, Stříbrným partnerem společnost Hypermedia a Bronzovými partnery společnosti O2 a Východočeská aenergie. Partnerům děkujeme. 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací