1 403 nemovitostí, 266 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

V. Convention CENTURY 21 ve znamení magie

13.03.2015

Vyvrcholením roku pro makléře mezinárodní sítě realitních kanceláří CENTURY 21 je vždy Convention. Na akci, která je rozdělena na pracovní a společenskou část, se vždy hodnotí výsledky uplynulého roku, oceňují se nejlepší makléři, týmy a kanceláře a odhalují se plány na další období. 

Každoročně na Convention vystupují nejrůznější odborníci, kteří seznamují zástupce realitních kanceláří s novinkami z oboru financí, práva, developmentu apod. V letošním roce byli na V. Convention, konaném 13. března 2015 v pražském hotelu Pyramida, přizváni mimo jiné PhDr. Michal Hlaváček Ph.D., expert na nemovitosti, poradce Bankovní rady ČNB, Vlastimil Nigrin, člen představenstva a vrchní ředitel sekce obchodu a klienti Hypoteční banky, doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA, předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Jana Rybínová, projektová manažerka Residence Visage Home Staging. 

Vyvrcholením společenské části večera plného zábavy bylo vystoupení světoznámého mága a iluzionisty Roberta Foxe, který dokázal překvapit, pobavit a vykouzlit u přítomných v sále úsměv. Generálním partnerem V. Convention CENTURY 21 byla společnost Comfort Space a.s., Zlatým partnerem společnost Seznam.cz, Stříbrným partnerem společnost Hypermedia a Bronzovými partnery společnosti O2 a Východočeská aenergie. Partnerům děkujeme. 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací