David Kalousek

David Kalousek

Jako vášnivý sportovec uznávám jedině férovou hru. Tu převádím i na realitní služby, které vám mohu poskytnout. Velkou inspirací nejen v oblasti realit je můj otec, který se realitám věnuje téměř 15 let.

Chci na jeho práci navázat a jako druhá generace a mladá krev chci svou aktivitou propojit standardní offline svět realit s tím novým online světem. To byl i největší podnět k vytvoření vlastních webových stránek.

V dnešní době má své vlastní stránky minimální počet realitních makléřů. Chci, abyste věděli, že svou práci beru opravdu zodpovědně, profesionálně a že vám chci být nablízku při každém vašem kroku. Už od malička jsem většinu svého volného času věnoval sportu, což mi vydrželo až doposud.

Závodně hraji 2. ligu basketbalu v Kroměříži. Pravidelně cvičím a snažím se tomu přizpůsobit celkový životní styl. Mám rád lidi, kteří mají svůj životní cíl a jdou si za ním. To je podle mě v životě to nejdůležitější. Obraťte se na mě s jakýmkoliv dotazem.

Moje práce má jasný cíl. Odlišit se od konkurenčních realitních makléřů. Jak svým přístupem k vám a přístupem ke každému případu, tak službami, které vám při naší spolupráci mohu nabídnout.

Těším se na naši spolupráci. Společně to dotáhneme do vítězného konce!

Zadejte svůj e-mail
a budete vždy v obraze.

Stačí zadat váš e-mail. Je samozřejmostí, že se můžete kdykoliv odhlásit.