1 399 properties, 266 agents, 43 offices, 35 development projects.

5. pobočka franšízové realitní sítě CENTURY 21 v Brně v městské části Kohoutovice

29.07.2015

S pobočkou CENTURY 21 se nyní od začátku října můžete setkat i v Brně-Kohoutovicích pod označením CENTURY 21 Top Home v nákupním centru známém jako „Lipsko“. CENTURY 21 Top Home se chce více přiblížit zákazníkům v této čtvrti.

Kancelář CENTURY 21 Top Home je vlastněna majiteli s dlouholetými zkušenostmi z financí včetně hypoték, obchodu a rozšířením o reality zákazníci mohou využívat ucelenou nabídku služeb.

Kancelář se bude zaměřovat na celé Brno a okolí, především na Kohoutovice, Lískovec, Kamenný Vrch, Vinohrady a Líšeň.

V této pobočce můžete nalézt nabídku stovek nemovitostí všech poboček CENTURY 21 z Brna, ale i nemovitosti z  nabídky všech kanceláří CENTURY 21 v České republice ale i zahraničí.

„Přejeme kanceláři co nejlepší start v Brně a naplnění filozofie značky CENTURY 21, což znamená kvalitní servis pro klienty, „všechny služby pod jednou střechou“ a hlavně vybudování dlouhodobých vazeb se zákazníky, kteří se spokojeně vrací do kanceláře a rádi doporučují další zákazníky“, uvedl Lubomír Milek, generální ředitel CENTURY 21.

article|tops

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information