1 324 properties, 281 agents, 43 offices, 35 development projects.

CENTURY 21 chce být respektovaným partnerem developerům v regionech

23.03.2016

Začátkem roku 2016 už proběhla první část školení Development pro nováčky v souvislosti se strategií rozvoje CENTURY 21 Development.

CENTURY 21 se věnuje developerským prodejům od konce roku 2008, co značka působí na českém trhu a nyní chce být respektovaným partnerem více i v regionech, ostatně nová pracovní skupina připravuje způsob jak v síti maximálně využít každou developerskou příležitost.

„S naší podporou můžou developeři snadněji dosáhnout maximálního efektu, protože zkušení makléři pomáhají developerům jako projektoví manažeři, nebo prodejci.“ říká Vladimír Kuliš, regionální ředitel CENTURY 21.

Každý méně zkušený makléř bude moci využít podpory zkušených profesionálů resp. projektových manažerů, sdílení know-how v praxi je jeden z pilířů na čem značka CENTURY 21 vyrostla v zahraničí i v tuzemsku.

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information