1 427 properties, 288 agents, 43 offices, 35 development projects.

CENTURY 21 na Mezinárodní výstavě pro podnikání a franchising

24.04.2015

Aktivity centrály CENTURY 21 směrem k expanzi sítě v České republice jsou letos zřejmé. Dalším důkazem toho je i prezence týmu prodeje franšíz CENTURY 21 na Mezinárodní výstavě pro podnikání a franchising, která se konala se ve dnech 23. - 24. dubna 2015 v budově OKsystems v Praze na Pankráci. 

Pořadatelé, kteří si uvědomují jak progresivním trendem je v oblasti malého a středního podnikání při tvorbě poboček a sítí v dnešní době franšízing, se prostřednictvím výstavy snažili poukázat na výhody a možnosti franšísingu pro malé a střední podnikání. Mezi desítkami vystavovatelů (představitelů světoznámých značek i vlastníků menších franšízových konceptů) se jako jediný zástupce realitního byznysu prezentovala právě společnost CENTURY 21.

Návštěvníci zde měli možnost zažít koncentraci příležitostí pro franšízing. Krom prezence mnoha vystavovatelů měli možnost shlédnout prezentace jednotlivých franšízových konceptů a také nabýt něco odborných vědomostí ve škole franšízingu, ve které akademičtí i praktičtí odborníci na franšízing předávali své zkušenosti během svých přednášek či odborných panelových diskuzí.

Generální ředitel CENTURY 21 Ing. Lubomír Milek a obchodní ředitel Ing. Jiří Hruška dali účastníkům konference svou prezentací najevo, že CENTURY 21 stojí pevně na scéně českého realitního trhu. Poodhalili nejen naše plány, ale se svými kolegy z týmu prodeje franšíz se setkali s řadou odborníků i zájemců o franšízový realitní koncept v České republice.

article|tops

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information