1 398 properties, 266 agents, 43 offices, 35 development projects.

CENTURY 21 na Olomoucku

04.05.2015

Linda Tea Janovská dlouhodobě úspěšně podniká v realitách a nyní se stala dalším partnerem CENTURY 21 na Moravě a to v historickém městě Uničov, které je součástí olomouckého okresu. A protože v regionu kancelář CENTURY 21 již působila - CENTURY 21 Profi Reality, došlo k jejímu sloučení s tímto hráčem.

Kancelář CENTURY 21 Profi Reality poskytuje realitní služby i v dalších městech jako Šternberk, Litovel, Zábřeh, Šumperk, Rýmařov a samozřejmě i v Olomouci. Klienti mohou využít zkušeností kanceláře s prodejem domů, bytů, pozemků, ale i developerských projektů i různých typů dřevostaveb, a také s financováním nemovitostí. Podnikatelé, kteří hledají prostory pro své podnikání další prostory nebo chtějí své prostory mohou využít zkušeností kolegů této kanceláře.

„Přejeme kanceláři  CENTURY 21 Profi Reality v Uničově naplnění filozofie značky - být co nejblíže k zákazníkům a využívat GOLD STANDARD tedy spolupracovat s klienty „na celý život“, uvedl generální ředitel CENTURY 21 Czech Republic Lubomír Milek.  

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information