1 415 properties, 287 agents, 43 offices, 35 development projects.

CENTURY 21 se umístila na 3. místě v expanzi mezi zeměmi z celé Evropy

08.08.2017

V uplynulém roce tuzemská síť CENTURY 21 podepsala 13 franšízových smluv a v rámci mezinárodní sítě CENTURY 21 se umístila na 3. místě v expanzi mezi zeměmi z celé Evropy. Letos plánuje až 23 nových poboček, z toho 12 smluv je již podepsaných.

Letošní rok se realitní síti daří ještě více než loni. „V současné době máme podepsaných 12 nových smluv a 2 obnovy franšízové smlouvy. Do konce roku jich plánujeme podepsat dalších 11. Dosud jedeme podle plánu a máme z toho radost,“ bilancuje Lubomír Milek, generální ředitel realitní sítě CENTURY 21 v České republice, www.century21.cz.

V roce 2016 mezi novými franšízami převládaly start-upové kanceláře. Aktuálně se však daří získat do svých řad majitele stávajících kanceláří jak nesíťových, tak síťových, a také makléře konkurenčních realitních kanceláří. Do start-upových kanceláří většinou přichází podnikatelé z příbuzných oborů, jako je finančnictví, advokacie, stavebnictví či pojišťovnictví. Na akvizicích nových franšízantů spolupracuje realitní síť s portály topfranchising.cz, franchising.cz a také Českou asociací franchisingu.

„Naší nejsilnější oblastí je Jižní Morava, kde v současné době funguje 10 franšíz a vytváří velký tržní podíl. Zároveň cítíme, že bychom se mohli rozvíjet mnohem více a také na rozvoji intenzivně pracujeme především v Praze, ale i v krajích Ústeckém, Plzeňském a Královéhradeckém,“ vyjmenovává Lubomír Milek, generální ředitel realitní sítě CENTURY 21 v České republice, www.century21.cz.

V loňském roce se také podařilo zacílit některá velká města, jako jsou Pardubice, Plzeň a Liberec, ve kterém je to již druhá franšíza. Letos síť CENTURY 21 dále podepsala franšízovou smlouvu například v Českých Budějovicích a také v Ostravě. Podle ředitele realitní sítě se zaměřuje nejen na krajská města, ale i na města, ve kterých značka CENTURY 21 nově působí, jako je například Nymburk, Vyškov, Nový Jičín, Kopřivnice, Český Krumlov.

Dalším z letošních úspěchů je 2. místo v soutěži Franšíza roku 2016, které bylo síti uděleno v rámci slavnostního vyhlášení v červnu. Celosvětová realitní síť CENTURY 21 tak bodovala na 2. ročníku klání mezi franšízovými systémy v Česku. Soutěž pořádá Česká asociace franchisingu. „Výsledek nás nejen těší, ale také motivuje. Za letošní rok totiž chceme dosáhnout na příčku nejvyšší,“ komentuje Milek z CENTURY 21.

article|tops

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information