1 370 properties, 284 agents, 44 offices, 35 development projects.

CENTURY 21 Útulné bydlení slavnostně otevřelo kancelář v Moravském krasu v Boskovicích

02.05.2016

Dne 2. května 2016 slavnostně otevřela svoji kancelář další pobočka franšízové realitní sítě s názvem CENTURY 21 Útulné bydlení v Moravském krasu ve městě  Boskovice na adrese Kpt. Jaroše 100/29.

Slavnostní otevření proběhlo za účasti významných osobností v městě Boskovice. Byli jimi například pan místostarosta a asistent premiéra České republiky pan Dis. Petr Malach, ředitel Kulturního zařízení Boskovice pan PaeDr. Oldřich Kovář a další významní hosté a obchodní partneři. Za centrálu CENTURY 21 Czech Republic se pak zúčastnil pan Jiří Mátl, ředitel rozvoje pro oblast Morava a pan Vladimír Kuliš, regionální ředitel.

Chceme našim klientům poskytnout maximální servis nejen při zahájení jakéhokoliv obchodního případu, ale i v průběhu jeho dění, až po jeho dokončení a následné předání klíčů. Touto skutečností ovšem pro nás naše spolupráce s klientem nekončí. Zajišťujeme přepis energií, podání daňového přiznání z nabytí nemovitosti a další služby, které klient pro své nové bydlení potřebuje zajistit.

Nejsme jen realitní kancelář, ale jsme Váš nový pohodový realitní partner v Boskovicích,“ řekl ředitel kanceláře CENTURY 21 Útulné bydlení Jan Štěpánek.

Přejeme kanceláři CENTURY 21 Útulné bydlení, aby  vrátila důvěru klientů v realitní kanceláře a podařilo se jí s ostatními realitními kancelářemi v regionu prohloubit spolupráci.

article|tops

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information