1 351 properties, 295 agents, 43 offices, 35 development projects.

CENTURY 21 začíná od konce tohoto roku působit také v Pardubickém kraji

16.10.2015

Společnost CENTURY 21 uzavřela smlouvu s manželi Lenkou a Hilmem Kolenovičovými. Pan Hilmo Kolenovič je zkušený obchodník, který hodlá v pozici franšízanta CENTURY 21 zúročit své dlouholeté zkušenosti z velmi úspěšného provozování prodejny náhradních dílů a příslušenství automotive. Paní Lenka Kolenovičová, se svým statusem certifikovaného odhadce nemovitého majetku, mu bude v provozování kanceláře a poskytování hodnotných služeb klientům významnou oporou.

Velmi dobré vztahy s klienty a pozitivní reference nejen z dob dřívějšího podnikání mají manželům Kolenovičovým pomoci v jejich nové roli majitelů a provozovatelů realitní kanceláře. Klienti tak budou moci využívat jejich služeb v oblasti rezidenčního trhu, tedy zprostředkování prodeje či pronájmu domů, bytů a pozemků.

„Pozitivní energie směrem k realitnímu byznysu a také osobnostní profily manželů Kolenovičových jsou pro mne nejen důvodem věřit v jejich budoucí úspěch, ale také silným impulzem pro další práci. To, že jsme brandem CENTURY 21 zaplnili další bílé místo na mapě České republiky, je také signálem, že to s expanzí naší značky na českém trhu myslíme vážně. Manželům Kolenovičovým přejeme, aby nám svojí činností pomohli úspěšně rozšiřovat řady našich spokojených klientů a aby nám také pomohli kultivovovat český realitní trh.“ uvedl obchodní ředitel CENTURY 21 Czech Republic Jiří Hruška.

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information