1 422 properties, 266 agents, 44 offices, 35 development projects.

Do rodiny CENTURY 21 se přidává další partner

10.02.2015

Dne 10. února 2015 se podpisem franšízové smlouvy zařadila do sítě CENTURY 21 nová realitní kancelář CENTURY 21 CinzovniDomy, jejímž franšízantem je CAPITAL Trust, a.s., vlastněná a řízená panem Martinem Urmanem. 

Franšízant se od roku 1999 specializuje zejména na koupi a development činžovních domů - kompletní rekonstrukce a prodej činžovních domů po jednotkách, veškeré činnosti spojené s činžovními domy, a také na zajišťování a zprostředkování krátkodobých pronájmů v turisticky zajímavých lokalitách jako je centrum Prahy, Lipno apod. 

„Rekonstrukcí a prodejem činžovních domů se zabývám od roku 1994, své dlouholeté zkušenosti mohu nabídnout dalším partnerům v síti, jsem otevřen jakékoli spolupráci mezi makléři či franšízanty. Právě možnost vzájemné spolupráce a potenciál sítě mne zlákali k tomu, abych se stal členem rodiny CENTURY 21,“ uvedl ke svému vstupu Martin Urman, jehož kancelář sídlí na Křižíkově ulici v Praze 8 - Karlíně.

„Věřím, že se kancelář pana Martina Urmana stane výraznou posilou naší sítě a přeji jí pod značkou CENTURY 21 hodně úspěchů a spokojených klientů,“ dodal k podpisu nové franšízové smlouvy Lubomír Milek, generální ředitel CENTURY 21Česká republika.

article|tops

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information