1 379 properties, 281 agents, 44 offices, 35 development projects.

I letos se společnost CENTURY 21 zúčastnila realitního kongresu

09.11.2015

Šestý ročník Realitního kongresu 2015, který měl podle organizátorů přinést odpovědi na aktuální problematiku týkající se trhu s nemovitostmi v České republice, se konal 9. listopadu v kongresových prostorách hotelu Clarion. Stejně jako ostatních více než 500 profesionálů z oboru jsme i my diskutovali o novinkách a aktualitách, tématech z oblastí legislativy, současné ekonomické situace a marketingu.

Generální ředitel CENTURY 21, Ing. Lubomír Milek, se zúčastnil panelové diskuze na téma Školení, certifikace a motivace makléřů, která potvrdila současný trend ukazující potřebu profesionalizace realitního makléřství. Náš stánek umístěný v centru prezenčních prostor nám umožnil nejen potkat se s kolegy z oboru, ale také vnímat dynamiku současné reprezentace realitního byznysu u nás. Mezi zúčastněnými zástupci realitních kanceláří, developerských společností, investorů a dalších firem působících na realitním trhu jsme nejen v rámci prezentací mohli zaregistrovat také snahu o kvalitu poskytované služby, tedy opravdový a správný zájem o klienta, což nás naplňuje nadějí, že vývoj realitního byznysu v České republice jde správným směrem. 

article|tops

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information