1 377 properties, 281 agents, 44 offices, 35 development projects.

Makléřský pátek proběhl opět v klubu Metro v Brně

13.05.2016

Další Makléřský pátek proběhl 13. května 2016 tradičně v klubu Metro  v počtu téměř 40 lidí z realitní branže, mezi účastníky byli i členové Aliance realitních kanceláří na straně klienta.

Na tuto akci jsou  zváni majitelé a makléři různých realitních kanceláří  (CENTURY 21, ostatní sítě a realitní kanceláře) Cílem vzájemné spolupráce je podporovat zájem klienta a zvyšovat jeho spokojenost s prací RK, což v praxi znamená kvalitní servis, lidské jednání, férový přístup a rychlý prodej či nákup nemovitostí.

Makléři prezentovali téměř 10 projektů a různých typů  nemovitostí z Brna, zlínského kraje, olomouckého a Prahy. Poté probíhala Realitní burza , na které makléři  prezentovali  30 nemovitostí  většinou „z patra“   včetně několika desítek poptávek a po víkendu už si domluvili vzájemně prohlídky nemovitostí.

article|tops

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information