1 398 properties, 266 agents, 43 offices, 35 development projects.

Realitní síť CENTURY 21 partnerem odborného kongresu

15.06.2015

 

Jako partneři jsme se podíleli už na dvanáctém ročníku odborné konference „Očekávaný vývoj realitního trhu a developerských projektů". Konference proběhla za účasti zástupců realitních značek, představitelů realitních asociací z České republiky a Slovenska, zástupců ministerstva, úřadů, developerských a poradenských společností a dalších firem působících na realitním trhu. 

CENTURY 21 reprezentoval náš generální ředitel Ing. Lubomír Milek a Jiří Mátl, ředitel pro rozvoj sítě na Moravě. Lubomír Milek se zúčastnil panelové diskuse na téma nově připravovaného zákona o regulaci v realitním podnikání a certifikaci realitních makléřů - Lubomír Milek je zastáncem státem dozorované certifikace a licencování makléřů, s nímž má CENTURY 21 dlouholeté zkušenosti ze zahraničí.

Jiří Mátl pak diskutoval s majiteli realitních kanceláří o spolupráci na realitních obchodech a systému MLS (multiple listing system) – tedy sdílení nabídek nemovitostí s poptávkami, který realitní síť CENTURY 21 hodnotí pozitivně již od počátků svého působení v České republice.

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information