1 378 properties, 281 agents, 44 offices, 35 development projects.

Tým prodeje franšíz rozšiřuje síť CENTURY 21, tentokrát ve Středočeském kraji

04.03.2016

V pátek 4. 3. 2016 se několik zájemců o licenci na provoz franšízy pod značkou CENTURY 21 zúčastnilo naší obvyklé VIP tour po stávajících kancelářích naší sítě, ve kterých se postupně dozvěděli, jak funguje provoz v našich franšízách různé velikosti.

Den otevřených diskuzí jak o radostech, tak těch méně příjemných věcech, které naši franšízanti řeší, jsme zakončili podpisem smlouvy s manželi Kristýnou a Marianem Bohuslavovými, kteří v brzké době otevřou svoji franšízu v okrese Nymburk. Pan Marian Bohuslav je ekonom se zkušenostmi ze stavebnictví a zakládání firem, paní Kristýna Bohuslavová má bohaté obchodní zkušenosti nejen ze společného podnikání.

Cílem manželů Bohuslavových je vybudovat prosperující středně velkou kancelář s orientací na residenční i komerční klientelu v Nymburce, Poděbradech a okolí. Jsme potěšeni, že jsme do naší „party“ získali partnery, které nemovitosti a realitní trh baví stejně jako nás, a kteří se, stejně jako my, chtěli stát součástí značky, která hodlá zvyšovat kvalitu realitního zprostředkovatelství na českém trhu.

Přejeme manželům Bohuslavovým výběr ideálního místa pro svou novou franšízu a poté co nejrychlejší a nejbezpečnější start jejich realitního podnikání.

article|tops

Each office is independently owned and operated.
© 2015-2018 CENTURY 21. All rights reserved.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website, that we can personalise adverts and anonymously analyse usage of our website. By continuing to use this website, you give your consent to cookies being used. More information