Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Paní Tereza Pospíšilová je opravdu výjimečná realitní makléřka. Její profesionální přístup a znalost trhu jsou nesrovnatelné. Vždy byla ochotná a trpělivě nám pomáhala prodat naši bytovou jednotku. Její dovednosti a pečlivost v procesu prodeje nemají obdoby. Díky ní jsme byli schopni prodat náš byt rychle a za výbornou cenu. Doporučuji ji s plným přesvědčením!

Stsiapan Kukrash, prodej bytu, Odolena Voda

Děkujeme za Vaše služby, pomohla jste nám ke krásnému (větším) bydlení. S Vaší prací jsme byli spokojeni. Doufám, že jsme se spoluprací ještě neskončili, rádi Vás v budoucnu oslovíme.

Ing. Tomáš S., prodej, koupě a pronájem bytu, Praha - Strašnice

Paní Pospíšilovou jsem oslovila na pronájem prostoru. Díky ní jsme sehnali zájemce do jednoho měsíce. Díky její pomoci při řešení nestandardních podmínek jsme nakonec úspěšně podepsali s nájemcem smlouvu. Byla jsem se spoluprací moc spokojená. Paní Pospíšilová je důsledná, profesionální a trpělivá. Její služby mohu jen doporučit.

Jaroslava Nguyen, pronájem obchodního prostoru, Roztoky u Prahy

Od začátku do konce procesu koupi nemovitosti byla spolupráce s paní Pospíšilovou velmi věcná, srozumitelná a korektní. Oceňuji hlavně její spolehlivost, lidský přístup a časovou flexibilitu. Vše proběhlo bez zbytečného zdržování, tudíž mohu s klidným srdcem paní makléřku jen doporučit!

Vojtěch Vlach, koupě garáže, Praha - Strašnice

Po krátkém průzkumu trhu realitních makléřů a po několika schůzkách jsem se rozhodl realizovat prodej s paní Pospíšilovou. Jako jediná nabízela osobnější a profesionálnější přístup než ostatní. Zařídila kompletně všechno - od přípravy profi inzerátu, přes vedení prohlídek až po samotný prodej vč. přípravy smluv. Během celého procesu ukázkově komunikovala a spolehlivě řešila všechny překážky. Můj hlavní požadavek, tedy minimum starostí s prodejem, splnila na 100%. Pokud chcete spolehlivě a bezstarostně vyřešit prodej nemovitosti, mohu paní Pospíšilovou rozhodně doporučit.

Ing. Martin Brabec, prodej bytu Praha - Vršovice

Přes paní Pospíšilovou jsme řešili koupi pozemku. Její práce byla profesionální, rychlá, bez sebemenších zádrhelů. Dotazy ochotně a věcně zodpovídány. Komunikace, sepsání smlouvy, podklady, postup, vše naprosto perfektní. Velmi milá s lidským přístupem. Celý proces od začátku do konce bez jakýchkoliv starostí a výsledkem byly spokojené obě strany.
Děkuje paní Boučková

Ludmila Boučková, koupě pozemku, Stříbrná Skalice

Paní MgA. Terezu Pospíšilovou, nám doporučila známá, která byla s její prací moc spokojená. Paní Pospíšilová má milé a profesionální vystupování. Zařídila velmi pěknou prezentaci bytu na videu, inzerci v místě bydliště i na internetu. Postarala se o všechny prohlídky bytu se zájemci a o vše co se týkalo, nabídky, prodeje i předání bytu. O všem nás včas informovala a my se nemuseli o nic starat. Byla s ní výborná spolupráce, za což jí děkujeme a určitě bychom ji rádi všem doporučili. Ratajovi

Zuzana Ratajová, prodej bytu, Praha 10 - Strašnice

S paní magistrou Terezou Pospíšilovou opakovaně spolupracuji a dle mého názoru je její práce na špičkové úrovni a navíc má vždy velmi milé jednání a lidský přístup ,což dnes nebývá obvyklé. Proto s ní velmi rád spolupracuji. MUDr Jiří Svárovský

MUDr. Jiří Svárovský, prodej pozemku, Stříbrná Skalice

Spolupráci s MgA. Pospíšilovou mohu hodnotit jen kladně. Profesionalita, ochota reagovat na veškeré nejasnosti a připomínky, příjemné jednání, rychlá a jasná komunikace a přátelský přístup. Spokojenost od výborné prezentace nemovitosti až po zajištění právního servisu. Svoji práci dělá srdcem. Mohu jen doporučit.

Dana Jarošová, prodej rodinného domu, Županovice

Realitní makléřka byla velmi milá po celou dobu prodeje a se vším mi ráda a ochotně pomohla. Působila velmi lidským přístupem a vždy přišla s úsměvem. Za mě mohu jedině doporučit. Takže pokud zvažujete prodej domu, či bytu atd. zkusil bych být Vámi paní Pospíšilovou.

Ing. Michal Nechanický, prodej rodinného domu, Tuřany

Mohu vyjádřit jen spokojenost. Paní Pospíšilová jedná velmi slušně a transparentně, bylo příjemné s ní spolupracovat. Koupě bytu proběhla bez problémů.

Veronika Büchler, koupě bytu, Praha - Strašnice

Paní Pospíšilová již od prvního našeho setkání vystupovala s velmi seriózním a hlavně odborným dojmem. Situaci s prodejem naší nemovitosti jsme si vysvětlily a okamžitě začala jednat se svým týmem. Byli jsme nadmíru spokojeni s prezentací nemovitosti a jejího okolí. Ta zaznamenala na trhu rychlou reakci zájemců. Spolupráce byla velmi pozitivní, dostávali jsme pravidelně informace o stavu poptávky, schůzkách, inzerci na sociálních sítích. Lepší makléřku jsme nepotkali. V paní Pospíšilové se potkává profesionalita, lidský faktor a naprostá odbornost.
Děkujeme za vše, co pro nás udělala.

Ivana Krákorová, prodej rodinného domu, Županovice

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]