Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Dobrý den paní Macková, vše proběhlo v pořádku i energie jsou již přepsány. Velmi Vám děkuji za Váš čas a energii strávenou prodejem našeho bytu. Podařilo se Vám oslovit velmi mnoho zájemců, ikdyž prodej nebyl rychlý (snadný), velmi oceňuji vaši vytrvalou a nepřetržitou práci. Díky Vám byl prodej celkově bez starostí do posledního detailu, včetně přepisu energií

Ing. Jiří K.

Paní makléřka Filousová byla velmi milá, vstřícná a sympatická. Velmi ochotně nám pomohla vyřídit všechny administrativní záležitosti a problémy, které nastaly s přepisováním energií v bytě. Řekla bych, že se nám věnovala až nad rámec svých povinností, vždy volala a ptala se, zda je vše v pořádku. S její prací jsme byli velmi spokojeni, byl na ni spoleh. Celé stěhování a zařizování nám moc usnadnila.

Monika Forethová

Monika Forethová

Paní Mackovou doporučuji pro její spolehlivost, flexibilitu a vysokou profesionalitu. Prodával jsem s ní dva byty a obchody proběhly rychle a prodal je za velmi dobrou cenu. Nakonec se jí podařilo pro mě sehnat nadstandardní rodinný dům přesně podle mých vysokých požadavků. Pokud budu v budoucnu opět řešit, ať už prodej nebo koupi nemovitosti, bude mojí první a jedinou volbou.

Suchodolskyj

Suchodolskyj

Realitní kancelář Century 21 Bonus Brno mohu jen doporučit. Skvělé jednání! Osobně bych chtěla moc poděkovat paní Dagmar Komárkové, za její osobitý přístup jak k prodeji bytu, tak ke koupi domu, je to člověk na správným místě. Ještě jednou děkuji.

Péťa Škárková

Péťa Škárková

Na Century 21 Bonus Brno jsem náhodou narazila při hledání zprostředkovatele na prodej nemovitosti. Byla jsem mile překvapená, když jsem zjistila, že s Kristýnou Bašta je skutečně bašta spolupracovat. Je přímá, srozumitelná a ochotná. V oboru je na svém místě a proto jsem si ji vybrala i na můj druhý plánovaný obchod. Děkuji Jahodová

Olina Jahodová

Olina Jahodová

Dobry den, jménem mé mamky bych vám a především paní Miroslavě Vodičkové velmi ráda poděkovala za realizaci prodeje pozemku. Pres "realitku" jsem prodej uskutečnit nechtěla, ale ve finále jsem opravdu příjemně překvapena za služby, vstřícné a ochotné jednání a lidský přístup. Takže velké díky, mamka má o starost s pozemkem méně a kupující o radost více.
Jednoznačně doporučuji.

Miluše Waidhoferová

Miluše Waidhoferová

Nalézt a koupit vhodný stavební pozemek v Brně je téměř nemožné. Sledujete nabídky, divíte se, jak ceny rapidně rostou, setkáváte se s různými podivnými makléři a Váš sen o bydlení se pomalu vzdaluje. Pak se vaše cesty náhodně střetnou s Century 21 a Kristýna Bašta Vás přesvědčí o tom, že makléři mohou být skuteční odborníci, kteří svou práci dělají srdcem. Děkujeme právě jí za ochotu, energii, podporu a skvělé průvodcovské služby celým kupním procesem!

Lucie Svitavská

Lucie Svitavská

Velmi profesionální jednání

RADOVAN PILKA

Příjemné vystupování, profesionální přístup, celá akce proběhla v pořádku.

JAN CZERNÍN

Byla jsem velmi spokojena

JANA TESAŘOVÁ

Oceňujeme vstřícný a milý přístup makléřky a profesionální vedení celého obchodu. Děkujeme!

TOMÁŠ TYLMANN

S paní Vodičkovou byla velice dobrá spolupráce

VLADIMÍR JAROŠ

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]