Vaše brněnská realitní kancelář snů

S realitní kanceláří CENTURY 21 Dream se každý Váš sen o bydlení může stát skutečností. Naši zkušení makléři, kteří získali i mezinárodní ocenění, Vám zaručí prvotřídní kvalitu nabízených služeb, maximální profesionalitu a proklientský přístup. Kromě standardních služeb jako prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti, pro Vás zprostředkujeme i finanční a právní služby, přepisy energií, vypracujeme developerské i rezidenční projekty. Jako součást naši práce nabízíme nadstandardní služby jako je home staging, video prohlídky včetně dronu , 3D scany případně vizualizace a další. Samozřejmě profesionálně připravíme a nafotíme Vaši nemovitost k prezentaci na realitním trhu.


Číslo bankovního účtu pro složení rezervačního depozita: 290 038 516 / 0300

CENTURY 21 Dream

Děkujeme všem našim klientům

Jsme Century 21 Dream a chceme poděkovat našim klientům, kteří se na nás s důvěrou obrátili a využili naše realitní služby. Jsme rádi, že jste nám svěřili svoje nemovitosti o které jsme se v průběhu roku postarali nebo že jste nám poodhalili vaše sny a plány, které jsme pak prostřednictvím nákupu nové nemovitosti společně realizovali.

Služby naší kanceláře

Profesionální prezentace

Pro každou nemovitost zpracováváme kvalitní a jedinečné prezentace. Samozřejmostí jsou pro nás nejen profesionální fotografie, včetně post..

Více informací

Spočítáme cenu Vaší nemovitosti

Víme jak je obzvláště dnes důležité správně určit cenu vaši nemovitosti. Díky mnohaletým zkušenostem s prodejem nemovitostí a..

Více informací

Individuální přístup

Neděláme kompromisy a kvalitu vždy stavíme na první místo Nad každou nemovitostí přemýšlíme individuálně a vždy vše vyhodnocujeme dle..

Více informací
Nemovitosti
Jak to vidí naši zákazníci?
Další reference
Ocenění

2020

Kancelář měsíce únor 2020 Kancelář měsíce únor 2020
bgIng. Kristýna Šnajdrová

Makléř kanceláře za měsíc srpen

Ing. Kristýna Šnajdrová

Ředitelka kanceláře CENTURY 21 Dream

„baví mě svět realit, reality jsou můj svět“

Detailněji Kontaktovat

Podívejte se na celý náš tým
nebo se k nám rovnou zastavte.

Ing. Kristýna ŠnajdrováZobrazit detail
Romana DamerováZobrazit detail
Mgr. Daniel SlámečkaZobrazit detail
Jaromír ŽákZobrazit detail
Bc. Ondřej BiravskýZobrazit detail