Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Pan Kříženecký je nejen výborný makléř, ale i skvělý člověk, a díky tomu je s ním radost spolupracovat. V budoucnu se budeme obracet pouze k němu.

neveřejný autor

Perfektni servis.
Pavla Poláčková

Pavla Poláčková

Vše proběhlo hladce a ke spokojenosti obou aktérů.
Jan Roubíček

Jan Roubíček

Jsem se spoluprací s panem Kříženeckým velmi spokojena. Poskytuje mně jako pronajímateli plnou a kvalifikovanou podporu.
Alena Řeháková

Alena Řeháková

Pan Kříženecký byl vždy vstřícný a k prodávané nemovitosti předával komplexní a pravdivé informace. Koupě a předání nemovitosti proběhla bez jakýchkoliv problémů.

neveřejný autor

Vše v naprostém pořádku. Ať už komunikace, rychlost zařízení veškeré operativy či samotný přístup makléře. Pan Kříženecký je tím správným člověkem na svém místě!
Miroslav Kubát

Miroslav Kubát

Profesionální přístup a skutečný zájem o klienta. Předem jsem byla o všem perfektně informována. Velká spokojenost. Příště bych nevolila jinak.
Lucie Hrabětová

Lucie Hrabětová

Majitel kanceláře je makléřem na správném místě. Má profesionální přístup, je velice ochotný a empatický. Pro zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí doporučuji právě tuto kancelář.
Andrea Klikorková

Andrea Klikorková

Dopuručuji!
Minulý rok jsem kupoval nemovitost a se službami jsem byl velice spokojený. Pan Kříženecký, majitel a makléř v jedné osobě je zajisté člověk na svém místě.
Žiju v zahraniči a tudíž jsem musel být "složitějším" klientem, ale přesto vše proběhlo velmi hladce. Velmi profesionální přístup, vše mi bylo jasně vysvětleno od A do Z a s ničím nebyl problém. Za mě určitě 5 hvězdiček!
Moc děkuji za veškerý Váš čas i péči. Přeji hodně štěstí a úspěchů.
Jan Cempírek

Jan Cempírek

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]