Hledání nemovitostí
Vyberte si jaký typ nemovitosti hledáte

Prohlédnout nabídku

Váš partner v oblasti realit

Jsme tým profesionálů, pro které je velmi důležité partnerství. Nejen mezi námi a našimi klienty, ale také v rámci našeho týmu. Naším cílem je poskytovat kompletní služby v oblasti koupě, prodeje či pronájmu nemovitostí. Přesně to, co v podobně významných životních situacích naši klienti čekají od někoho, koho považují za opravdového partnera. To, co děláme, nás baví. Jsme si jisti, že naše nadšení a profesionalita pomůže našim klientům vyřešit veškeré okolnosti spojené s tak významným krokem jakým změna bydlení bezesporu je. Snažíme se o to, aby s našimi službami byli naši klienti spokojení a aby je rádi doporučovali. Jedině tak budeme mít pocit, že děláme svou práci dobře. Věříme, že náš způsob podnikání vedoucí ke spokojenosti jak klientů, tak členů našeho týmu, je atraktivní pro každého, koho nemovitosti baví a kdo má zájem sdílet společným podnikáním naše hodnoty: smysl pro férové jednání; snahu vnímat a uspokojovat potřeby klientů; ochotu zlepšovat svou profesionalitu; zájem prací v našem týmu se také dobře bavit.

CENTURY 21 Partner Liberec
5 let na trhu
241 prodaných nemovitostí
Nemovitosti
Jak to vidí naši zákazníci?
Další reference
bgIng. Jiří Hruška

Většinu své profesní dráhy jsem zasvětil snaze přinášet klientům opravdu kvalitní služby. Prodej podle potřeb klienta je dnes bohužel v mnoha firmách, obzvláště korporátního typu, více zbožným přáním či spíše chimérou. Možnost podnikat tak, aby byl každý

Ing. Jiří Hruška

Makléř kanceláře CENTURY 21 Partner Liberec

Poskytovat klientům prvotřídní služby realitního zprostředkování je velký závazek a zároveň velká radost. Pro své klienty se vždy snažím pracovat tak, aby měli z výsledků mé práce radost i užitek.

Detailněji Kontaktovat

Podívejte se na celý náš tým
nebo se k nám rovnou zastavte.

Ing. Jiří HruškaZobrazit detail
Ing. Michaela CiešlákováZobrazit detail
Zdena AstlováZobrazit detail
Pavla PísařováZobrazit detail