Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Služby Century 21 Realitas Central, pobočka Černošice, a zejména Moniku Musilovou jako velmi zkušenou realitní makléřku mohu plně doporučit. S pomocí Moniky jsem úspěšně nabídl k pronájmu zrekonstruovanou vilu ve Všenorech.
Monika a její tým připravili prostředí pro focení do posledního detailu a fotografie byly pořízeny nejmodernější 360 stupňovou technologií. Po zveřejnění jsme brzy měli první prohlídky a po několika týdnech byl dům pronajatý. Monika měla během celého procesu mou plnou důvěru. Také smlouvy a (veškeré) předání zařídila velmi profesionálně.
Oliver

Oliver

Paní Musilovou jako zprostředkovatelku prodeje mojí nemovitosti (zahrady) mohu jen doporučit.
Pracuje profesionálně, spolehlivě, rychle a vstřícně .
Budu se těšit na další spolupráci s ní a Century 21 Realitas Central.
Cihlářová Markéta

reference

Původně jsme si byt po babičce chtěli prodat sami, ale neměli jsme štěstí na kupce. Pak nám zavolala paní Herz. Byli jsme skeptičtí, volalo nám hodně realiťáků. Ale po první schůzce s ní jsme se hned cítili v dobrých rukou. Babičky byt změnila k nepoznání a prodala dráž než jsme čekali. Určitě spolupráci doporučuji!" Jana a Pavel M.

Prodej bytu

S paní Annelie se nám skvěle komunikovalo, byla ochotná a profesionální, zodpověděla všechny naše dotazy a celkově nám zprostředkovala moc příjemnou prohlídku krásného bytu. Doporučuji.

Pronájem bytu

Tak o takovýhle realitní službě jsem si opravdu donedávna jen nechávala zdát (a že mám zkušeností s makléři hromadu, jak dobrých, tak špatných). Annelie je žena malého vzrůstu a velkého srdce a zápalu pro věc. Co slíbí, to udělá, a to bez odkladu, v řádu několika minut či hodin. Je přímá a zároveň příjemná, výkonná a zároveň neznervózňující. Poptala jsem ji proto, aby pronajala náš byt; u části prohlídek jsem byla, takže jsem měla možnost vidět, jak pracuje s klienty z druhé strany. Nejvíc na ni oceňuji její spolehlivost, cit pro dodržování legislativy (na tom mi hodně záleží, žádné okolky, žádné výhybky!) i dobrých vztahů s majiteli i nájemníky nemovitosti. Zároveň chci vyzdvihnout, že jsem v komunikaci s ní nikdy neměla pocit, že by pospíchala, vždy věnovala čas jak mně, tak zájemcům o nemovitost, a to takový, který na podkladě svých zkušeností považuji za nadstandardní. V péči jejích služeb jsem byla jako v bavlnce. Kdyby všechny služby takhle frčely, svět by byl o hodně krásnější. Michaela Ch. V.

Pronájem bytu

Profesionální a zároveň přátelský přístup Annelie velice ulehčil všechny záležitosti ohledně bydlení. Můžu jedině doporučit! Lukáš M.

Pronájem bytu

pan ing. Mario Nosek je zodpovedny, seriozni a spolehlivy makler , osobne ho doporucuji, vzdy jedna je spokojennosti obou stran

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Korektní, příjemný a solidní přístup makléře pomohl ke zdárnému průběhu a výsledku dotyčné transakce (koupě chalupy v Obděnicích).

PAVEL HYNCICA

p. Nosek je slušný makléř, jeden z mála, kterého jsem potkal. Toto byla druhá prodaná nemovitost jeho prostřednictvím a pokud budu prodávat další, určitě se mu ozvu jako prvnímu.

TOMÁŠ ČEJP

Pan inženýr Nosek vystupoval velmi profesionálně a důvěryhodně. Byl maximálně vstřícný.

NEVEŘEJNÝ AUTOR

Profesionální přístup.

PETR ZRALÝ

profesionalne provedene sluzby

MARKÉTA BELL

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]