Hledání nemovitostí
Vyberte si jaký typ nemovitosti hledáte

Prohlédnout nabídku

CENTURY 21 Reality Kolenović

Naše realitní kancelář je od října 2015 součástí celosvětové síti Century 21. Služby v oblasti realit poskytujeme po celé republice ale nejvíce se soustředíme na Pardubice a okolí, kde jsme doma. Naši práci děláme s láskou a pečlivostí, dobře si uvědomujeme, že neobchodujeme pouze s věcmi. Každý dům, byt jednoduše nemovitost přináší jedinečný příběh. Klient nás na chvílí vpouští do svého života a čeká od nás profesionalitu, diskrétnost a kompletní servis. Vždy usilujeme o to, aby vše proběhlo v pořádku a s co největším komfortem pro klienta, tak aby se na nás mohl znovu s důvěrou obrátit.

CENTURY 21 Reality Kolenović
158 prodaných nemovitostí

Služby naší kanceláře

Stanovení ceny nemovitosti

Stanovení správné ceny je jedním z klíčových pilířů při obchodování s nemovitostmi, samozřejmě ne jen s nimi. V životě také mohou..

Více informací

Prezentace nemovitosti

Rychlost prodeje a někdy i konečnou cenu lze ovlivnit správnou prezentací. Ve většině případů je pro budoucího majitele..

Více informací

Profesiální přístup

Že nákup či prodej nemovitosti není každodenním obchodem si dobře uvědomujeme. Našim klientům nasloucháme a vždy se snažíme..

Více informací

Kompletní servis

V naší realitní kanceláři si kromě jiného zakládáme i na komplexnosti služby. Pro našeho klienta zajistíme veškeré kroky spojené s..

Více informací
Nemovitosti
Jak to vidí naši zákazníci?
Další reference

Podívejte se na celý náš tým
nebo se k nám rovnou zastavte.

Hilmo KolenovićZobrazit detail