Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Vážený pane řediteli,
naše rodina již nějakou dobu uvažuje o koupi bytu v okolí Letňan a dle možnosti i na Praze 8, Praze 9.
Při mém nákupu v Obchodním centru Albert upoutala moji pozornost plachta na balkoně přímo proti
východu z obchodu, kde bylo uvedeno i telef. číslo - na koho - v případě zájmu, je možno se obrátit.
Po mém zavolání se ozval p. Priesel, který tuto zakázku vyřizuje.
Na naši schůzku přišel včas a se skvěle připravenou nabídkou - a to mne právě velmi mile překvapilo !!!
Podrobně zpracovaná nabídka, veškeré dotazy byly věcně zodpovězeny - prostě byl jsem potěšen,
jak byl výtečně se vším seznámen.
Ze své minulé praxe vím, že velmi ! často makléři přicházeli dosti " ledabyle " seznámeni se situací
daného bytu - s tím, že se to nějak " srovná"
Proto tak oceňuji p. Priesela, že v práci makléře nic nenechal " náhodě"!

K závěru - s prací vaší agentury jsem byl velmi spokojen !!!

S pozdravem JUDr. Ing. Vladimír Běhůnek
Vysokoškolský pedagog

JUDr. Ing. Vladimír Běhůnek

It is a pleasure to work with Blanka. She thinks along, makes proposals and gives advice. In addition, she keeps her promises and agreements punctually. She responds quickly to questions. Good communication is important and Blanka excels in this. The nice thing is that she also gets along well with potential buyers

Albert Gielen

Prodej bytu 1+kk - Boženy Jandlové, Praha 4

Paní Blanku Skácelovou doporučuji každému, kdo od realitního makléře očekává profesionální přístup spojený s milým a usměvavým vystupováním. Paní Skácelová mi kdysi pomohla pronajmout byt v Rooseveltově ulici na Praze 6, tudíž jsem ji neváhala kontaktovat, když jsem se rozhodla, že byt prodám. Vše zařídila, vše vysvětlila a prodej proběhl v bleskově rychlém čase.
Děkuji.
Dana Čeřovská

Prodej bytu 2+1 - Rooseveltova, Praha 6

S paní Skácelovou jsme se poprvé setkaly když zastupovala prodávající stranu. Oslovila mne její pečlivost a zodpovědnost s lidským přístupem.
Ačkoliv předmět nabídky je důležitý, neméně záleží také na osobnosti a přístupu obchodníka.
Paní Skácelové mohu věřit, že také mí zájemci budou mít z prohlídky a jednání stejně pozitivní dojem :)

m.

Koupě bytu 1+kk - Boženy Jandlové, Praha 4

Realitní makléřku Blanku Skácelovou doporučuji každému, kdo vyžaduje profesionální a lidský přístup a zároveň má specifické požadavky na nové vlastníky nemovitosti, jako jsme měli my. Vše proběhlo naprosto hladce bez nejmenších komplikací, od podpisu smlouvy, profesionálního nafocení, publikace inzerátu na většině dostupných webů, předvedení nemovitosti zájemcům, až po zajištění smluv, služeb advokátní kanceláře a prodej. Vše bylo navíc vyřízeno v rekordním čase a z původního našeho předpokladu prodeje po několik měsíců až rok bylo díky Blance pouze několik týdnů. Sami jsme nemuseli řešit téměř nic. Pokud si chcete koupit službu a jednou mít skutečně pocit, že za své peníze něco dostáváte, ušetřit spoustu času a docílit co možná nejlepšího výsledku díky profesionálnímu poradenství, vřele doporučuji!

Tomáš Svatoň

Prodej chaty - Běštín

Osobně i touto cestou doporučuji Blanku Skácelovou každému, kdo hledá skutečně profesionální a spolehlivou pomoc při obchodu s nemovitostmi. V mém případě se jednalo o prodej bytu. Paní Blanka neuvěřitelně rychle připravila a zveřejnila precizní inzerci a našla kupce doslova v několika dnech. Díky její poctivé práci a pozitivnímu přístupu se nám s chladnou hlavou podařilo vyřešit i nastalé problémy způsobené chybou úřadů. Ušetřila nám soustu času, starostí a papírování. Bez její pomoci a komplexního servisu si zdárný prodej vůbec neumím představit!

Daniela Havlínová

Prodej bytu 3+1/L, Sasanková, Praha 10

Blanka Skácelová je velmi milá a přátelská realitní makléřka a s jejími službami jsme byli maximálně spokojeni. Dokonce nám vyjednala i možnost podpisu kupní smlouvy přímo v předmětné nemovitosti, vzhledem k omezeným pohybovým možnostem prodávající i kupující straně. Velmi si ceníme bezproblémového převodu i předání nemovitosti. Děkujeme.

MUDr. Bohumila Rousová a Aneta Prokopová

Koupě bytu 1+kk – Štěpařská, Praha 5

Blanka Skácelová nás jako lodivod provedla neznámými vodami trhu s realitami. My jsme se pouze nechali vést a dopluli až k dobrému konci. Za to jsme jí vděční.

MVDr. Vít Vrábel

Koupě bytu 1+kk – Žitomírská, Praha 10

Paní makléřku Blanku Skácelovou mohu doporučit všem zájemcům o realitní služby. Prodej nemovitosti proběhl v krátkém čase, vše probíhalo plynule a nad rámec našich očekávání. Pravidelně jsme byli o všem informováni. Vždy byla ochotná, příjemná a profesionální.

Božena M.

Prodej bytu 2+kk – Branická, Praha 4

Najít kupce, který by docenil původnost starého domu a jeho Genium loci, chtělo odvahu a schopnost vize. To paní Skácelové nechybělo. Našla toho pravého, který se chystá dům v historickém centru města citlivě renovovat tak, aby se zachovala jeho neokázalá unikátnost. Po století, kdy dům rodina vlastnila, tak může zůstat v dobrém pocitu, že zůstane zachován a bude dělat radost dalším generacím.

Ing. Petr Horák

Prodej RD Nymburk

Milá, příjemná, ochotná a obětavá, zároveň vysoce profesionální a když je potřeba, umí být i rázná :). Paní Skácelová nám pomáhala s hledáním a koupí bytu a hledáním kanceláře k pronájmu pro pobočku firmy v Praze. S jejím přístupem jsme byli maximálně spokojeni, měla konstruktivní rady a nápady, měli jsme v ní skvělou oporu a ani chvíli jsme nepochybovali o tom, že jí záleží na tom, jak to dopadne a přesně ví, co dělá. Moc děkujeme! Purmovi

Koupě bytu Praha

S paní Skácelovou spolupracuji již několik let. Každý rok pro mě hledá nové nájemníky do 3 až 4 bytů na Praze 10. Její služby jsou vždy na vysoké úrovni a tak se z noční můry, hledání nových nájemníku stala naprosto banální záležitost, kterou se dnes nestresuji. Paní Skácelová se tak z realitní makléřky stala de facto mou pravou rukou s naprostou důvěrou k jejímu úsudku a výběru nových nájemníku. Jak mi sama jednou řekla "tak to přece má být". Co k tomu dodat? Děkuji.

T. Tykač

Pronájmy bytů – Za poštou, Praha 10

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]