Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsme poskytli naše služby.

Dobrý den,
paní Lužíková děkujeme Vám s bratrem za rychlý prodej naší nemovitosti v Roštění. Jakmile jste převzala naši zakázku postupovala jste rychle a profesionálně, schůzky a informace od vás probíhaly velmi rychle ke všeobecné spokojenosti obou stran. Ještě jednou děkujeme za zdárný a rychlý prodej.
Ladislav a Stanislav Zajíc

Prodej RD

From: Simona Koutná
Sent: Tuesday, October 11, 2022 8:59 PM
To: [email protected]
Subject: Doporučení - Drahomír Vančík

Dobrý den,
ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu Vančíkovi za jeho profesionální služby realitního makléře a zároveň ho tímto doporučila všem, kteří potřebují svoji záležitost řešit rychle a podle předem dohodnutých podmínek.
Oceňuji jednání v zájmu obou stran a celkový dojem ze spolupráce. Veškeré dokumenty pan Vančík zajistil a tím pádem jsem s novým pronájmem neměla žádné starosti. Vše proběhlo bez problémů a v přátelské atmosféře.
S přáním hezkého dne
Simona Koutná

Doporučení - Drahomír Vančík

Děkuji paní makléřce Haně Lužíkové za ochotu a vstřícnost. Budu všem doporučovat C21 a paní Lužíkovou. Děkuji Výchopňová

Realitní konzultace

Ilona Šáchová

Na paní Zajícovou jsem se obrátila s prosbou o zprostředkování pronájmu nemovitosti.

Po celou dobu jednání byla komunikace s paní Zajícovou velmi příjemná. Od prvního setkání mě zaujala její pracovitost, empatie a entusiasmus, s jakým se věnuje své práci a svým klientům. Je to velmi zkušená realitní makléřka s lidským přístupem, která svým klientům naslouchá a hledá optimální řešení pro všechny zúčastněné strany.


Touto cestou bych jí ráda poděkovala za její profesionalitu a vstřícnost.

Pronájem bytu 2+1 Holešov

Paní Fenclovou mi doporučil známý, když jsem řešila prodej domu. V průběhu celého procesu jsem byla pravidelně informována o aktuální situaci, plánovaném postupu a vše na sebe plynule navazovalo. Dále mi paní makléřka zajišťovala dlouhodobý pronájem bytu, ve kterém dodnes bydlí spokojená a velmi slušná nájemnice. I zde jsem ráda, že jsem si nechala poradit a raději jsem dala na zkušenost paní makléřky, neboť nespolehlivých nájemníků je dnes opravdu mnoho. Paní Vítězslavu Fenclovou mohu doporučit, neboť makléřů je mnoho, ale profesionalita a lidský přístup jim vesměs chybí.

Petra Riegl

Prodej, pronájem

Paní Fenclovou jsme poznali v rámci prohlídky RD, který měla ve svém portfoliu nemovitostí a následně jsme tento dům s rodinou koupili. Její operativní řešení potřebného a vstřícnost nás přesvědčili o tom, že následný prodej našeho bytu jsme svěřili právě jí. V obou případech proběhlo vše bez komplikací a byli jsme se servisem spokojeni. Paní makléřku Víťu můžeme doporučit.
Manželé Pohlovi

Reference

Seriózní a rychlé.

JARMILA ŠPENDLÍKOVÁ

MARIE NOVÁKOVÁ, Holešov
Paní makléřka Martina Králíková je v této profesi člověk na správném místě. Vidmo, že práce ji baví, protože vždy je ochotna poradit a vysvětlit vše potřebné k prodeji bytu. K lidem je laskavá, milá a obětavá jak k nám prodávajícím, tak i ke kupujícím. Za dobu kdy jsme s ní vše vyřizovali, nikdy nám neřekla nemám čas. Vždy jsme se dokázali domluvit a sejít když bylo potřeba. Přejeme ji ještě hodně úspěchů v prodeji i v osobním životě. Je to opravdu člověk s velkým srdcem. Děkuji.

Marie Nováková s rodinou

Spokojenost naprostá

Jan Keprda, Zlín

Paní Králíková má příjemné vystupování. Je ochotná se vším pomoci. Rozhodně doporučuji.

JANA VÍTKOVÁ

Dobrý den. Zařizovala jsem za dceru
((jelikož je neslyšící )) prodej zmiňovaného bytu. Dostala jsem na paní Martinku Králíkovou skvělé doporučení od kamarádky a musím říct, že jsem byla maximálně spokojena. Myslím, že paní Králíková zařídila víc než musela. Nemusela jsem nikam zbytečně chodit, naopak realitka přišla za mnou....Vše probhlo velmi rychle a jsme se službami realitní kanceláře velice spokojeni a určitě doporučíme dál.

Bohumila Křížková, Holešov

Perfektní.

KAREL POSOLDA

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 226 259 488 [email protected]