2 157 nemovitostí, 314 makléřů, 52 kanceláří, 35 developerských projektů.
Světová jednička v realitách

CENTURY 21 BG Reality

Lokalita
Obsahuje text

Dovolte nám, abychom Vám, ve velice obecné rovině, přiblížili projekty, které naše společnost nabízí.  

Jedná se o výstavbu rodinných domů na klíč, kdy v ceně je již zahrnuto osazení do terénu, základová deska, sanita, elektroinstalace, okna a dveře, střecha, financování.

 

Domy nabízíme ve více variantách. Dodávka „hrubá stavba“ zahrnuje základovou desku, obvodové, nosné a stropní stěny, střechu a krytinu a instalaci oken a dveří. Dodávka „hobby“ je verze, kdy dům předáme v hrubé stavbě, kdy to nejpodstatnější je již hotovo. Je to ideální řešení pro domácí kutily. Dodávka na dokončení“ je ideální pro ty, kteří mají rádi poslední slovo. Dům již „svítí a topí“ a barvy stěn, obklady a dlažby se mění v prostor pro Vaši kreativitu. Dodávka „na klíč“ je již plně vybavený a funkční dům připravený k nastěhování. Díky promyšlenému systému financování Vám pomůžeme s výběrem hypotéky, celým průběhem stavby Vás provede osobní manažer, který dohlídne na správnost smluvních závazků, vyřídí stavební povolení, projektovou dokumentaci, technický dozor a samozřejmě také kolaudaci. Pomůžeme Vám projít bez problému všemi nástrahami, které stavba rodinného domu může obnášet.

 

Víme, že vlastní dům představuje v dnešní době nejjistější investici, která zajistí Vaší rodině nejen bezpečné a příjemné bydlení, ale zbaví Vás i starostí o budoucnost.

V příloze si Vám dovolujeme zaslat k prohlédnutí několik verzí rodinných domů, které by se mohly přiblížit Vaší reálné představě. Pokud tomu tak nebude, neváhejte využít níže uvedený kontakt pro nalezení toho nejideálnějšího  řešení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací