1 352 nemovitostí, 278 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Finem

Lokalita
Obsahuje text

 

Další služby poskytované kanceláří CENTURY 21 FINEM

 

V níže uvedených případech nás kontaktujte na tel: p. Richterová 724 521 138, nebo emailem: ivana.richterova@century21.cz

 

 

Odhad pro dědické řízení

Pokud jste se stali dědici a potřebujete odhad ceny nemovitosti pro potřeby notáře, nepotřebujete klasický znalecký posudek, který je několikanásobně dražší, ale postačí Vám posudek Realitní Kanceláře. Tento posudek Vám rádi vyhotovíme. 

 

Odhad tržní ceny Vaší nemovitosti

Pokud potřebujete stanovit reálnou tržní cenu Vaší nemovitosti, obraťte se na nás, působíme ve Vašem okolí, máme přehled o cenách na trhu s nemovitostmi. 

 

Stěhování, vyklízení a autodoprava

Můžeme Vám doporučit prověřené firmy na stěhování i vyklízení domů a bytů, popřípadě jte-li zaneprázdněni, můžeme vše zajistit za vás. 

 

Kompletní nabídka financování nemovitostí

Kompletní nabídka hypoték a financování nemovitostí všech bank a srovnání nabídek a Vašich možností

 

Pomoc při exekuci

Zajišťujeme prodej nemovitostí zatížených exekucí nebo nemovitostí na které je již vyhlášena dražba. V takových to případech ve spolupráci s klientem jednáme s exekučními úřady, soudy, katastrálním úřadem. Dluh na nemovitosti jsme předem schopni vyplatit a dlužnou částku inkasovat při prodeji nemovitosti. 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací