1 269 nemovitostí, 272 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Mary Real

Lokalita
Obsahuje text

Budějovická kancelář

"Několikrát ve svém životě jsem prodával, kupoval a nebo pronajímal nemovitost. Zažil jsem při tom s realitními kancelářemi zkušenosti dobré i špatné, při pokusu prodat si nemovitost sám to byla vůbec ta nejhorší zkušenost. Zjistil jsem, že trh s nemovitostmi v naší zemi je na rozdíl od vyspělejších států jen minimálně regulován a proto kvalita služeb pro klienta výrazně kolísá. Jednou z kanceláří jejichž služeb jsem využil byla kancelář zapojená do sítě CENTURY 21. Příjemná kancelář a milí lidé, které jejich práce viditelně baví a oni jí také umí. Co jsme domluvili to platilo. Reklamační řád, Etický kodex, jasně dané standarty a postupy při prodeji a srozumitelné vysvětlení postupu klientovi při prodeji jeho nemovitosti. Pravidelný kontakt s klientem po celou dobu prodeje. Snaha dát klientovi vždy něco navíc."

A proč to všechno píšu?

Protože když jsem se rozhodl otevřít v mých milovaných Českých Budějovicích realitní kancelář, nebyla jiná volba než spolupráce s největší světovou sítí realitních kanceláří CENTURY 21. A to jsou důvody proč jsme pro Vás, kteří uvažujete o rychlejším, bezpečnějším a výhodnějším prodeji Vaší nemovitosti, otevřeli novou kancelář CENTURY 21 Mary Real v Biskupské ulici 1. My se dobrovolně řídíme principy a zásadami které jsou součástí firemní kultury v CENTURY 21 po celém světě. Pro nás není důležité jen uskutečnit obchod. Pro nás je důležité uskutečnit obchod tak, aby byl náš klient maximálně spokojen. Protože skutečně věříme tomu že nejlepší klient je spokojený klient. Doufáme, že časem se u nás inspirují i ostatní kteří pracují v našem krásném realitním oboru, a tím společně zvýšíme prestiž tohoto úžasného povolání. Vyzkoušejte jestli i Vám naše idea „vždy něco navíc“ přinese něco navíc při prodeji Vaší nemovitosti.

K návštěvě naší kanceláře Vás srdečně zve Jan Marinka se svým týmem.

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací