1 398 nemovitostí, 266 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 New Home

Lokalita
Obsahuje text

Uvažujete o svém bytu, jako o investici?

 

Jak se teď prodávají byty?“ – přesně tak zní asi nejčastější otázka, kterou mi pokládají klienti nebo přátelé v momentě, kdy se začneme bavit na téma „nemovitosti“.  Každého zajímá, nakolik se vyplatí koupit byt a hlavně na co by si při jeho nákupu měli dát pozor.

 

Když se podíváme na realitní trh nelze přehlížet fakt, že se ceny nemovitostí za posledních 10 let prakticky zdvojnásobily a služby spojené s bydlením rostou téměř geometrickou rychlostí. Člověk si díky tomu musí dobře rozmyslet, jaké má možnosti, co skutečně potřebuje a jaká varianta bydlení je pro něj ta optimální. Byt z jedné výplaty nekoupíte a špatná hypotéka Vám jenom zláme vaz. Dnes bydlíte v 3+1 a zítra zjistíte, že potřebujete větší byt, protože se Vaše rodina rozrostla nebo naopak, děti vyletí z rodinného hnízda a Vám 2+1 bude stačit.

 

Stručně řečeno časům, kdy jste si koupili bydlení „na celý život“, již dávno odzvonilo. Je třeba si uvědomit, že pokud jedete v těchto vyjetých kolejích, uvažujete způsobem dinosaura.

 

Podtrženo a sečteno jediná možná cesta, kterou již řada klientů dávno pochopila je pohlížet na koupi bytu jako na investici a faktor bydlení nestavět jako prioritu. Uvědomte si že nemluvím jen o těch, kteří se rozhodli volit byt jako cestu, jak zhodnotit svoje peníze, to se týká každého z nás. Musíte se naučit jak poznat takový byt, jehož cena bude v čase stoupat na rozdíl od toho, u kterého za pár let „spláčete nad výdělkem“.  

 

  Ale jak na to? Podle čeho posuzovat, jestli koupě bytu, který se Vám právě nabízí, je skutečně výhodná!?

 

Máte-li zájem o více informací k tomuto tématu, zašlete zprávu s heslem "Váš byt, Vaše investice"  na email : newhome@century21.cz 

nebo na telefon +420 737 211 121

 
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací