1 382 nemovitostí, 288 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Partner Liberec

Lokalita
Obsahuje text

Ing. Petr Walter

Mít nemovitost a prodat ji sám je přece jednoduché. To jsem si myslel do té doby, než jsem se do této situace opravdu dostal. Měl jsem ale obrovské štěstí, že jsem potkal právě ing. Jiřího Hrušku z CENTURY 21. Realizace prodeje mého bytu od počátečního seznámení probíhala velice korektně, svižně s cílem, abych byl maximálně spokojen. Neměl jsem problém cokoliv ihned telefonicky konzultovat, pan Hruška byl vždy ke mně vstřícný i mimo obvyklou pracovní dobu. Měl jsem představu o prodejní ceně nemovitosti, která dle mého názoru byla na trhu maximální. Zde bych zdůraznil skvělou prezentaci prodávané nemovitosti – luxusní fotografie a tím i celková inzerce prodeje na internetových stránkách posunula prodávanou nemovitost o level výše. Vše bylo okořeněno tím, že jsem se o nic nemusel starat, vše bylo v režii ing. Hrušky. Výsledkem této práce byl neuvěřitelný výsledek. Nemovitost se povedlo vydražit o takřka 50 % více než byla mnou požadovaná cena, což mě opravdu ohromilo. Samozřejmostí této spolupráce bylo zajištění právního servisu, včetně všech „papírových starostí“ s převodem. Já jen podepisoval kupní smlouvy. Takto by měla vypadat práce špičkového makléře. Byl jsem maximálně spokojen a mohu jen doporučit.


Jana Kautská

Držím palce ať vaše super foto byt rychle prodají. Mrzí nás to, obytný prostor s terasou je zajímavý. Upřímně, velmi děkuji za profi spolupráci! Musím říci, že s takovou jsem se na českém realitním trhu prozatím nesetkala.


Petr Fuxa

Chceme Vám oba poděkovat za skutečně profesionální chování. Tím nemyslíme jen oděv, ale naprosto všechny informace, a to i vytištěné, a Vaše zodpovězení každé otázky. Byl jste opravdu jeden z nejlepších makléřů, se kterými jsme se dosud setkali. A na všechny by, bohužel, stačily prsty jedné ruky.


Bc. Dagmar Semeráková a Jaroslav Kobosil

Velice děkujeme za zprostředkování koupě zahrady s chatkou.Byli jsme nadmíru spokojeni s přístupem, ochotou, rychlostí, způsobem komunikace, obchodem a veškerým, z našeho pohledu po předchozích zkušenostech s jinými realitními kancelářemi, nadstandartním servisem paní Ing. Michaely Ciešlákové. Její znalosti v oboru velice oceňujeme, jellikož vždy trpělivě vyčkávala, respektovala naše rozhodnutí a vždy nám dobře poradila. Více jak 8 měsíců jsme hledali vhodnou nemovitost a díky Vám jsme jí našli.

Díky této zkušenosti jsme se rozhodli paní Ciešlákovou požádat o zprostředkování prodeje jiné nemovitosti. Velice jí důvěřujeme a děkujeme.


Irena Seifertová

Vzhledem k tomu, že jsem nikdy před tím záležitosti ohledně nemovitostí řešit nemusela, žádné velké zkušenosti s realitními makléři nemám. Navíc přiznávám, že obecně mám k „prodejcům“ čehokoli trochu odtažitý přístup.

Nejen první setkání s paní Pavlou, ale i její profesionální a lidský přístup, na mě udělaly jen ten nejlepší dojem. Dokázala mi vše srozumitelně vysvětlit, navrhnout pro mě optimální řešení a navíc v nelehké životní situaci prokázala velkou dávku empatie, ale také laskavého humoru. Zkrátka dávám Pavle 1*, protože moje první zkušenost s realitním makléřem je, díky ní, jenom pozitivní. V případě, že budu muset řešit další kroky ohledně nemovitostí, určitě se na ní opět obrátím.


p. Jouza

Vynikající makléř poskytující mimořádný servis při prodeji nemovitosti. Jeho osobní vlastnosti, důraz na spokojenost všech zúčastněných a profesionalita z něho dělají perlu mezi makléři. Naprosto změnil můj názor na tyto služby. Děkuji


Jan Schovánek

Chtěl bych poděkovat paní Astlové, za vyřízení všech záležitostí týkajících se nejprve koupě chatky a poté i prodeje bytu. V obou případech jsem byl s jejím přístupem velmi spokojen. Můžu jí všem doporučit.


MUDr. Radka Kočková

Ahoj Míšo,
pracovní komunikace s Tebou v souvislosti s prodejem pozemku hodnotíme oba s Viktorem velice pozitivně. Jednání ústní, management celého prodeje, jednotlivé smlouvy považujeme za vysoce profesionální a důvěryhodné. Velice si ceníme Tvé ochoty sjednat veškeré právní záležitosti bezchybně i v době našeho pobytu v zahraničí. Ještě jednou děkujeme za naprosto perfektní komunikaci a vyřízení celého prodeje. Dáváme plný počet bodů a ještě hvědičku.
Díky moc.
Radka (a Viktor)


Miluše Humplová

Oceňuji profesionální přístup při prodeji bytu, ochotu vyřešit vyskytnuté problémy a rychlost. Jsem velmi spokojena s jednáním pana Hrušky.


Petr Beneš

Dobrý den,
jmenuji se Petr Beneš, chtěl bych touto cestou poděkovat za neuvěřitelný profesní přístup paní ing. Michaele Ciešlákové. Poskytovala mi servis ohledně prodeje mého bytu téměř 24 hodin, spolupráce s ní byla úžásná co se týče jednání, rychlosti a znalosti v prodeji nemovitostí. Takže ještě jednou děkuji za spolupráci.


Vlasta Špísová

Dobrý den, paní Ciešláková,
s Vaší prací jsem byla velmi spokojena - profesionální i lidský přístup na vysoké úrovni, odbornost, pravdivost podávaných informací a časová flexibilita. Ráda Vás budu dále doporučovat, Vaše provize je relevantní Vašemu výkonu. S realitními agenty jsem měla zatím spíše špatnou zkušenost, u Vás je tomu naprosto jinak.


Lucie a Jiří Bryknarovi

Jelikož jsme v prodeji nemovitostí nezkušení, Ing . Michaela Ciešláková nám velmi pomohla s vyřízením všech záležitostí, hledáním potencionálních kupců a nakonec i s vlastním prodejem naší chalupy. Ve všem nám poradila i zajistila veškeré podklady, které s prodejem souvisí. Její služby i služby CENTURY 21 Partner Liberec můžeme jen doporučit...


Jitka a František Hanzlíkovi

Se službami realitní kanceláře CENTURY21, poskytované především prostřednictvím paní Ing.Michaely Ciešlákové, jsme byli velmi spokojeni. Vždy byla příjemná a dobře naladěná, na naše dotazy zajistila patřičnou odpověď, buď ihned nebo v co nejkratším čase. Nabídla nám také pomoc při zařizování dalších záležitostí souvisejících s pořízením nemovitosti. Nafocení a popis nabízené nemovitosti, také odpovídal skutečnosti.


Hejkal Václav

Krátké hodnocení p. Pisařové, které byla mou makléřkou při koupi bytu v Praze. Její práce byla vždy na profesionální úrovni profesní ale i lidské. Koupě bytu byla složitější v tom že majitelka nebyla česka takže spoustu administrativy, kterou vždy p. Písařová v pohodě vyřešila k mé spokojenosti. Musím říci, že jsem kupoval víc nemovitostí ale málo který makléř je profesionál tak jako p. Písařová. Na závěr mohu jen jí poděkovat a doporučit jako makléře pro prodej případně koupi nemovitosti.

Díky
Václav Hejkal


Žaneta Voráčková

Velice profesionální a milé jednání.

Naše nemovitost byla pronajata během krátké chvíle s komplet realitnim servisem, nemuseli jsme se o nic starat, což nám usnadnilo celý proces pronájmu nemovitosti a běžného fungování.

Realitní makléřku Pavlu Písařovou vřele doporučuji!

S pozdravem
Žaneta Voráčková


Roman Strádal

Dobrý den,

chtěl bych tímto poděkovat CENTURY 21 za perfektně odvedenou práci při prodeji nemovitosti a úkony s tím spojené. Velké díky jmenovitě paní Michaele Ciešlakové za profesionální přístup. Více takových profíků. Rád budu doporučovat vaše služby.

S pozdravem váš spokojený klient Roman Strádal.


A. Třešňáková

Chtěla bych poděkovat paní Zdeně Astlové. Celé jednání, ochota a rychlost pronájmu bytu bylo profesní a jsem velmi spokojena.


Ing. Naděžda Nepivodová

Michaela je nejen profesionál v tom, co dělá, ale hlavně člověk, který má opravdu prozákaznický přístup, o kterém se všude tolik mluví. Je milá, vstřícná a mnohdy dělá mnohem víc, než by musela. Není to jen realitní makléřka, zařídí vše, na co vy nemáte čas, nemusíte se starat téměř o nic. Reaguje okamžitě, přeloží spletité požadavky banky do lidské řeči, navrhne termíny i řešení. Celý proces prodeje proběhl bez jakýchkoliv komplikací a k tomu ještě "na dálku". Míša mi ušetřila spoustu času i starostí! Moc jí za její přístup děkuji.

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací