1 339 nemovitostí, 278 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Profi Reality

Lokalita
Obsahuje text

Nejrychlejší odkup Vaší nemovitosti

 

 

  • VARIANTA PŘÍMÉHO ODKUPU

Pokud máte pádný důvod pro velmi rychlé získání peněz za Vaši nemovitost, tak zvolte VARIANTU PŘÍMÉHO ODKUPU nemovitosti. Tato varianta je většinou záchrannou brzdou před exekucí, právním vymáháním apod. Důvody mohou být  být různé, avšak naše společnost Vám vždy vyjde maximálně vstříc a nabídne s ohledem na riziko co nejvyšší možnou nabídkovou cenu odkupu.

 

 

  • VARIANTA VÝKUPU SE ZPĚTNÝM LEASINGEM

Pokud se potýkáte s finančními problémy, ale zároveň byste rádi zůstali ve své nemovitosti bydlet, zvolte VARIANTU VÝKUPU SE ZPĚTNÝM LEASINGEM což v praxi znamená, že Vaši nemovitost vykoupíme a Vám dáme na pět let možnost si ji kdykoli koupit zpět za tutéž cenu. Po dobu, kdy nemovitost nevlastníte, v ní můžete bydlet jako nájemník za velmi solidní nájem. Jedná se o velmi výhodnou formu řešení finančních problému, kdy nemusíte opustit své bydlení a zároveň vyřešíte finanční situaci. Umožňujeme i postupné splácení nemovitosti a tím souběžné snižování nájmu. 

 

Více info na čísle 735 838 954, nebo marie.mikulova@century21.cz

 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací