1 345 nemovitostí, 278 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Realitas Central

Lokalita
Obsahuje text

Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka přijde do kin 20. září. Scénář o věčném soupeření mužského a ženského světa napsal režisér společně s úspěšnou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.

Dovolujeme si představit trailer, který najdete zde: https://mega.nz/#F!rktwGQrQ!UjfHc_1EKSHrkA57VOK3tQ (aktivujte podržením ctrl+ kliknutí na odkaz)

Film

Kliknutím na obrázek ho otevřete v novém okně.

 

Tisková zpráva
 

Má Karel pravdu?

Hvězdy komedie Po čem muži touží, odpovídají na klíčovou otázku filmu!

 

Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka přijde do kin 20. září. Scénář o věčném soupeření mužského a ženského světa napsal režisér společně s úspěšnou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.

Hlavní hrdina filmu, suverén Karel, vysloví osudovou větu: Chci bejt ženská!

Protože, podle jeho názoru, to mají ženy v životě snazší. Má Karel pravdu?
Odpovědi herců najdete na videu zde: https://pydio.lsfilm.cz/data/public/c9fa90f072f5eaa2.php
 

Film „Já si myslím, že jak ženský, tak mužský role jsou náročný, zvlášť, když člověk chce najít i tu druhou stránku. Vlastně v každém člověku je obojí a jenom třeba muži se stydí nebo nechtějí ukázat tu svoji křehčí stránku,“<úi> říká hlavní představitelka Anna Polívková. Její maminka Evelyna Steimarová vidí Karlův výrok jasně: „Nebyl nikdy v roli ženy, jinak by takovou blbost nemohl říct!“

„Ženy to v žádném případě jednoduší nemají, holky to měly, mají a budou mít vždycky těžší,“ přidává se Lucie Polišenská. „Já si myslím, že obě pohlaví to mají stejně náročné, ale v jiných situacích a obě jsou na to disponovaná, aby to zvládla,“ dodává Táňa Pauhofová.

A co na to muži?

„Já si myslím, že ženský to mají těžší než chlapi. Mají toho víc na bedrech a víc toho snesou, to je vlastně dokázané, že ženská snese víc než chlap,“ stojí při ženách Oldřich Navrátil. Další odpovědi najdete na videu.

 

Scéna z filmuVedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví celá řada známých herců a hereček - Táňa Pauhofová, jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek jako Karlův kamarád Čestmír, Jiří Havelka v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva, jako Karlova bývalá manželka a dcera, k níž Karel složitě hledá cestu. Filmovou redakci Playboye tvoří Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Jakub Volák, Dominika Myslivcová, Richard J. Müller a Jiří Maryško, v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou, Martina Stránského a další.


Trailer najdete zde:
https://mega.nz/#F!rktwGQrQ!UjfHc_1EKSHrkA57VOK3tQ (aktivujte podržením ctrl+ kliknutí na odkaz)
Další rozhovory s herci najdete na videu zde:
https://pydio.lsfilm.cz/data/public/72e0d07d58189cca.php (aktivujte podržením ctrl+ kliknutí na odkaz)
Plakát k stažení zde:
https://mega.nz/#F!Lt9EiISa!SC_89oDyZihXyKECzUdGKQ (aktivujte podržením ctrl+ kliknutí na odkaz)
Fotografie najdete zde:
https://mega.nz/#F!XktRiThJ!TfFi4T8n5g_XU91f8LkwzA  (aktivujte podržením ctrl+ kliknutí na odkaz)

 

Příběh:

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku - společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Rudolf Havlík má za sebou filmy Zejtra napořád a romantickou komedii Pohádky pro Emu, pro Radku Třeštíkovou to naopak je první realizovaný scénář.

Producentem filmu je společnost Fénix Film Dany Volákové a Michaly Flenerové, která již s Rudolfem Havlíkem produkovala film Pohádky pro Emu. Jedním z hlavních partnerů filmu je televize Prima.

Premiéra je připravena na 20. září 2018. Do kin uvede společnost Cinemart.

 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací