1 360 nemovitostí, 290 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Reality Kolenović

Lokalita
Obsahuje text

Hodnocení


Hodnocení práce naší RK klientem:


Oceňuji profesionální a vstřícné jednání, výborná komunikace prostřednictvím asistentky.

Běla Vondráčková


SLUŽEB KANCELÁŘE REALITY KOLENOVIČ JSME VYUŽILI PŘÍ PRODEJI NĚKOLIKA STAVEBNÍCH POZEMKŮ I NÁKUPU NEMOVITOSTI. S PROFESIONÁLNÍM PŘÍSTUPEM A VSTŘÍCNÝM JEDNÁNÍM JSME VELMI SPOKOJENI A SPOLUPRÁCI S TOUTO REALITNÍ KANCELÁŘÍ JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJEME

HOLASOVI MIKULOVICE


+ vynikající přístup, naprosto profesionální a transparentní jednání ,výborná znalost legislativy
- je škoda ze pana Kolenoviče zaměstnávají reality neb takového obchodníka bych okamžitě bral do svého týmu

Aleš Kunart


Vstricne jednani, dobra komunikace, ochota spoluprace.

Jan Kasal


Perfektní servis,pana Kolenoviče všude doporučuji. Byla jsem naprosto spokojená a nemám,co vytknout.

Ilona Koulová


Vřele doporučuji spolupráci s panem Kolenovićem. Jeho profesionální, korektní a příjemný přístup vedl k rychlé realizaci prodeje bytu. Vždy jsem byla ihned informována o každém kroku. Pan Kolenović zařídil vše potřebné k prodeji - kupní smlouvu, vklad na katastr i finální předání bytu včetně odhlášení energií. Fantastická spolupráce.

Lenka Huschinová


Vážený pane Kolenovič,
chtěla bych Vám a Vaší manželce velmi poděkovat za Vaši perfektně provedenou práci - prodej mé chaty.

Už od samého začátku, a to už byl konec června když jste si musel sám vyzvednout klíče od mojí chaty od onoho nezodpovědného původního makléře, jsem s úžasem sledovala Vaš perfektní, profesionální a čestný styl práce. Jak krásné fotografie chaty jste okamžitě udělal, které dokázaly vzbudit maximální pozornost pro ty. kteří měli zájem si koupit nějakou chatu. Velmi oceňuji, jak jste mě pravidelně informoval o sledu událostí toho prodeje. Začala jsem věřit, že se ta chata snad brzy prodá.
Přestože prodej mé chaty nebyl výhodný pro Vás, vy nerozlišujete výhodný nebo nevýhodný. Pro Vás je nejdůležitější udělat svou práci dobře.
Děláte to s láskou a srdcem. Cena nemovitosti byla spravedlivá a dobrá. Umíte úžasně úspěšně komunikovat s lidmi kterých se prodej a koupě týká Navíc je Vám dáno, že jste i dobrý psycholog.
Já jsem tu chatu, kde jsem prožila nejkrásnější chvíle skoro celého mého života musela prodat kvůli věku a velké vzdálenosti od místa, kde bydlím.
Vy jste dobře porozuměl tomu, že pro mě něco definitivně skončilo.
A abych se s tím dokázala vyrovnat jste pro mě nezištně udělal všechno čeho je jen ten nejlepší realitní makléř schopný.
Velmi Vám děkuji za všechno a přeji Vám další úspěchy ve Vaší práci.
Zdravím vás

Milada Holíková
Brno


Dovolte mě, abych poděkoval celé RK za poskytnutí perfektních služeb při realizaci prodeje našeho pozemku. Skutečně jsme byli velmi spokojení s jednáním, rychlostí prodeje i s rychlým vyplacením peněz z prodeje. Přeji celé RK a Vám osobně, aby jste mohli v dobrých službách pokračovat i nadále a práce vás těšila. S blížícím se koncem roku vám všem přeji příjemné prožití vánoc a úspěšný rok 2018.
S díky

Pavel Desenský


The best of the best. Jsem velmi spokojen a zvu p. Kolenoviče na sklenku.

Jan Ubrý


Ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby, byla jsem velmi spokojená. Zejména jsem ocenila ochotu, vstřícnost a rychlost při řešení komplikací, které nastaly s prodejem pozemků. Určitě Vás budu každému doporučovat.

Mějte se hezky.

Eva Schuhmanová


Chtěli bychom poděkovat Century 21 Reality Kolenovic za zprostředkování prodeje bytu v Hradci Králové. Díky profesionalitě, vstřícnosti a pomoci s úředními záležitostmi se to podařilo ve velmi krátké době.  Vřele tuto realitní kancelář doporučujeme, neboť má naši plnou důvěru. Udělujeme všech 5 hvězdiček.
S pozdravem

manželé Naďa a Jiří Čelákovi


Velmi profesionální, ale hlavně i vstřícný a ochotný přístup ve všech směrech. Zařídil okamžitě prohlídku, kontakt s obecním úřadem, připravil veškeré písemné podklady, uložení finanční částky do notářské úschovy i zápis do katastru nemovitostí. Jednal operativně, bez zbytečných odkladů. Služby tohoto makléře doporučuji, určitě bych se na něho obrátil i v případě prodeje nemovitosti.

Jan Pilný


V této RK jsem našla profesionalitu spojenou s přátelským jednáním. Nejsou zde chladní makléři, ale lidé s opravdovým zájmem o klienta a jeho prodávanou nemovitost. Dům byl prodán rychle a zároveň dle mých představ. Veškerý servis s prodejem spojený byl téměř dokonalý.

Jana Seidenglancová


Dobrý den, samozřejmě o finálním hodnocení vždy rozhodne finální výsledek. Doposud velmi profesionální přístup, systematičnost, noblesa a korektní jednáním s citem pro odhad osobnosti zájemce.
Pokud bych měl doporučit poskytované služby učiním tak bez váhání. S pozdarvem Pustějovský.

Zdeněk Pustějovský


Vse ok!

neveřejný autor


Výborná spolupráce, děkuji celému tymu.

Siniša Elčić


Pan Kolenović velice příjemný a ochotný makléř. Mám s panem Kolenovićem jen kladnou zkušenost.

Martina Čadová


Hodnotím celou realitní kancelář a za mě vše ok!

neveřejný autor


Prodej a komunikace probíhala na profesionální úrovni. Makléře můžu s čistým svědomím doporučit.

Bronislav Danel


Profesionální ,lidský přistup.

neveřejný autor


Vše proběhlo v pořádku, dokonce nám byly poskytnuty klíče dříve, než bylo ve smlouvě sjednáno, všechny dokumenty byly v pořádku, rychlé a solidní jednání a to plně oceňujeme.

Monika Kohoutová


Chválíme profesionální přístup, za nás jednoznačně naprostá spokojenost.

Jana Vodrážková


Spokojen,pěkné vystupování, rychlé jednání, prostě profesionálové

neveřejný autor


Vstřícný profesionální a hlavně lidský přístup.S tímto člověkem,radost spolupracovat! Díky.

Neuman Miloslav


Oceňuji profesionalitu a lidský přístup pana Kolenoviće.

Klára Vondráčková

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací