1 399 nemovitostí, 266 makléřů, 43 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Ruby

Lokalita
Obsahuje text

24.11.2011 jsme připravili zajímavý program pro děti. Vyrazili jsme společně s kolegy na dětské hřiště Gutovka a rodičům nabízeli naše realitní služby a dětem úpravu jejich zevnějšku. V několika málo chvílích po hřišti pobíhalo spoustu Spidermanů a kočiček.

24.11.2011 jsme připravili zajímavý program pro děti. Vyrazili jsme společně s kolegy na dětské hřiště Gutovka a rodičům nabízeli naše realitní služby a dětem úpravu jejich zevnějšku. V několika málo chvílích po hřišti pobíhalo spoustu Spidermanů a kočiček. 24.11.2011 jsme připravili zajímavý program pro děti. Vyrazili jsme společně s kolegy na dětské hřiště Gutovka a rodičům nabízeli naše realitní služby a dětem úpravu jejich zevnějšku. V několika málo chvílích po hřišti pobíhalo spoustu Spidermanů a kočiček. 24.11.2011 jsme připravili zajímavý program pro děti. Vyrazili jsme společně s kolegy na dětské hřiště Gutovka a rodičům nabízeli naše realitní služby a dětem úpravu jejich zevnějšku. V několika málo chvílích po hřišti pobíhalo spoustu Spidermanů a kočiček. 24.11.2011 jsme připravili zajímavý program pro děti. Vyrazili jsme společně s kolegy na dětské hřiště Gutovka a rodičům nabízeli naše realitní služby a dětem úpravu jejich zevnějšku. V několika málo chvílích po hřišti pobíhalo spoustu Spidermanů a kočiček.
24.11.2011 jsme připravili zajímavý program pro děti. Vyrazili jsme společně s kolegy na dětské hřiště Gutovka a rodičům nabízeli naše realitní služby a dětem úpravu jejich zevnějšku. V několika málo chvílích po hřišti pobíhalo spoustu Spidermanů a kočiček. 24.11.2011 jsme připravili zajímavý program pro děti. Vyrazili jsme společně s kolegy na dětské hřiště Gutovka a rodičům nabízeli naše realitní služby a dětem úpravu jejich zevnějšku. V několika málo chvílích po hřišti pobíhalo spoustu Spidermanů a kočiček. 24.11.2011 jsme připravili zajímavý program pro děti. Vyrazili jsme společně s kolegy na dětské hřiště Gutovka a rodičům nabízeli naše realitní služby a dětem úpravu jejich zevnějšku. V několika málo chvílích po hřišti pobíhalo spoustu Spidermanů a kočiček.  

 

 

Naše parta z CENTURY 21 Bonus Praha 2.9.2011 vyrazila na akci s krycím názvem „ Kurz proplouvání“, protože proplovat se musí umět. I přesto, že v tu dobu byl na řece Sázavě velmi nízký stav hladiny vody, propluli jsme téměř všechno. Jak může takové proplouvání vypadat v rukou realitní společnosti vidíte níže. Vše bezpečné, organizované a přátelské.

 

Century 21 Bonus Praha Century 21 Bonus Praha Century 21 Bonus Praha Century 21 Bonus Praha
Century 21 Bonus Praha Century 21 Bonus Praha Century 21 Bonus Praha Century 21 Bonus Praha
Century 21 Bonus Praha      

 

 

Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací