1 422 nemovitostí, 266 makléřů, 44 kanceláří, 35 developerských projektů.

CENTURY 21 Ruby

Lokalita
Obsahuje text

Tým dvou až třech zkušených realitních makléřů (makléřek)

Z důvodu stěhování se do větších prostor k obchodnímu centru Flora v pěší dostupnosti stanice metra, rozšiřujeme svůj stávající obchodní tým a hledáme menší obchodní týmy nebo zkušené obchodníky do našeho stabilizovaného kolektivu. Nabízíme možnost fungování v rámci kanceláře jako tým nebo i samostatně jako jednotlivci.  Rádi bychom oslovili menší realitní kanceláře, ve kterých chcete raději obchodovat, než se zabývat řízením kanceláře. 

Pokud chcete být ještě úspěšnější a chybí Vám ocenění od svého vedení nebo se jen zkrátka potřebujete znovu nadechnout a nechat se motivovat svými kolegy, jejich chutí do práce, obchodními výsledky, vysokým pracovním nasazením, jejich snahou dělat svou práci lépe, než jejich konkurence.  Pak je naše kancelář přesně to, proč za svým rozhodnutím něco změnit, stát.

Přijďte se podívat na vaše budoucí pracovní zázemí, přijďte poznat vaše potenciální kolegy a kolegyně a hned od následujícího týdne můžete pokračovat ve své práci za individuálně stanovených podmínek.

Administrativní zázemí a marketingová podpora samozřejmostí od prvního dne nástupu do společnosti. Pravidelná školení v rámci kanceláře a i sítě CENTURY 21 pro zkušené realitní makléře zajištěno. Měsíční teamové akce. Roční vyhodnocování nejlepších obchodníků v rámci celé sítě CENTURY 21, vyhlášení nejúspěšnějších týmů jednotlivých kanceláří, nejproduktivnějších kanceláře v předešlém roce, vyhlášení změn makléřských kategorií jednotlivců (junior, senior, master, ruby, gold) a další. Vše jednou za rok na slavnostním galavečeru s pestrým programem.

Možnost osobního setkání a domluvení individuálních podmínek na současné adrese:

CENTURY 21 Ruby
Petra Křížková

Adresa: Luxembourg Plaza, Přemyslovská 2845/43, Praha 3

tel. 246 090 246
e-mail:
rubykariera@century21.cz

 

 

 

 
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací