Kariéra makléře

Vítejte v sekci věnující se kariéře a rozvoji makléře v síti CENTURY 21. Chceme Vám ukázat, že díky našemu propracovanému systému školení a tréninků, díky našim technologiím a díky nástrojům, které mají naši makléři k dispozici, máte možnost stát se úspěšným realitním obchodníkem ve velmi krátké době.

Proč se stát makléřem CENTURY 21?

 1. Stanete se součástí největší realitní sítě světa a nejznámější realitní značky. V řadách CENTURY 21 najdete například makléře, který v loňském roce uzavřel více než 450 prodejů. 
    
 2. Naučíme Vás dělat realitní obchod s dlouhodobou vizí, tedy nikoli se zaměřením na jednotlivé transakce, ale na budování dlouhodobých vztahů s Vašimi klienty. Naše tréninky a školení jsou zaměřeny na způsoby péče o klienta, tvorbu sféry vlivu a budování referenčního byznysu, např. s využitím sociálních sítí. Vstupní školení v rozsahu 3 dnů, kde se naučíte základy realitní profese, je navíc v CENTURY 21 zdarma.O kvalitě našich školení hovoří i opětovné zařazení na list 125 nejlepších firemních školicích systémů světa prestižním magazínem „Training“.
   
 3. Zažijte okamžiky slávy při přebírání cen pro nejlepší makléře! Pouze v CENTURY 21 obdrží nejlepší makléři mezinárodní ocenění realitních profesionálů tzv. CENTURION, které osobně přebírají v USA před mnoha a mnoha tisíci kolegy z celého světa.
   
 4. Vyberte si oblast realitního trhu, které se chcete věnovat. Lákají Vás pronájmy bytů? Prodeje luxusních nemovitostí? Obchody s komerčními nemovitostmi? Investiční příležitosti? Spolupráce s developery, plánování nových bytových projektů a jejich marketing? Pro každého z Vás je v CENTURY 21 místo.
   
 5. S prvotřídním interním realitním software RelIS máte všechny Vaše nabídky i poptávky pod neustálou kontrolou. Rovněž Vám poskytuje mimořádné nástroje pro správu Vašich klientů a komunikaci s nimi. Automatický export všech nabídek na desítky serverů, včetně těch lokálních, je samozřejmostí.
   
 6. Využijte možnost spolupráce s kterýmkoli z makléřů CENTURY 21 v ČR i ve světě. Díky nastavenému procesu spolupráce se našim makléřům výrazně zvedá počet dokončených transakcí.
   
 7. Dosáhněte na mimořádné obchodní výhody, které makléřům CENTURY 21 nabízejí naši dodavatelé jako např. O2, iDnes, Sreality.cz a další.

Podívejte se, jak hodnotí svůj vstup do sítě CENTURY 21 někteří naši makléři či majitelé licencí.

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.