Koupě nemovitosti

Vlastnit nemovitost s sebou přináší řadu výhod. Kromě toho, že se jedná o dlouhodobě jednu z nejjistějších forem uložení peněz, je třeba vidět i jiné nevyčíslitelné užitky – např. pocit bydlení ve „svém“, žádná omezení od pronajímatele, pocit stability atd. Pro mnoho lidí je však proces koupě časově náročný a někdy až psychicky vyčerpávající krok. Makléř má k dispozici data a zkušenosti z předešlých obchodů, zodpoví Vaše otázky, podělí se s Vámi o své profesionální znalosti, vyhledá pro Vás odpovídající nemovitosti a vyřídí veškeré papírování, které realitní transakce obnáší. Profesionálové CENTURY 21® Vám s využitím místních informací a přehledu o trendech trhu pomohou zúžit Váš výběr a zrychlit tak celý proces koupě Vaší vysněné nemovitosti.

Co můžete očekávat od prvního setkání s realitním makléřem CENTURY 21?
Makléř CENTURY 21 s Vámi bude mluvit o lokalitě, kde chcete žít, o cenách nemovitostí v dané oblasti, školách, dopravě, okolních nákupních centrech a rezidenčních oblastech. Dále Vám popíše jednotlivé kroky celého procesu a zmírní tak napětí kolem celé transakce – možná největší finanční transakce Vašeho života.

Proč si pro tento proces zvolit makléře CENTURY 21?
Naši makléři procházejí pravidelnými školeními a mají přístup k nejnovějším informacím z lokálního realitního trhu. Díky tomu Vám naleznou nový domov rychle a za odpovídající cenu. Důležitá pro Vás bude i garance poskytovaných služeb v podobě podepsaného „Závazku kupujícímu“, který Vám makléř vždy předá. Zaručuje se Vám v něm poskytnout 21 vysoce profesionálních služeb spojených s vyhledáním a zajištěním koupě nemovitosti. Naši makléři Vám mohou ušetřit i hodně peněz, protože s využitím svých znalostí a argumentačních schopností dokáží vyjednat s prodávajícím tu nejlepší cenu – viz odstavec Vytvoření nabídky

 

Jakou nemovitost a za kolik?
Předtím, než začnete s vyhledáváním vhodné nemovitosti, musíte uvážit svoji situaci. Vyplatí se nemovitost koupit nebo bydlet v pronájmu? Budete nemovitost financovat hotovostí či hypotékou? Jaký je Váš úvěrový rámec v případě financování hypotékou, a tedy, jak drahá by kupovaná nemovitost měla být? Která banka Vám poskytne hypotéku za nejlepších podmínek? Makléř CENTURY 21, ve spolupráci s hypotečními poradci, Vám bude při odpovědích na tyto otázky výborným rádcem. 

Vlastníte již nemovitost?
Nákup nové nemovitosti a prodej stávající ve stejnou dobu přináší určité starosti. Klíčové je správné načasování jednotlivých kroků a dokonalé smluvní ošetření celé transakce. S dobrým naplánováním však může vše proběhnout hladce. Předtím, než svoji nemovitost na trhu nabídnete nebo se zavážete ke koupi nové, poraďte se s makléřem CENTURY 21.

Rádi byste získali více informací, prosím kontaktujte nás.