Reference

Pro naše klienty jsme vždy spolehlivým partnerem. Přečtěte si reference od našich spokojených klientů.

Pokud realitní zastoupení, tak jedině od pana Milana Břečky! Je to člověk na správném místě, který ví co a jak dělat. Jeho osobitý a lidský přístup mne v dneší době neskutečně potěšil.

Jeho služeb jsem využil hned dvakrát a to v případě koupě i prodeje nemovitosti. Obchod na sebe musel navazovat, protože se muselo vše stihnout v docela napjatém termínu dle podmínek banky. Bez problémů a hlavně v horizontu 10ti dnů byla má nemovitost prodána. Všechno ohledně dokumentace, v obou případech, byla jednoduše jízda jednoho muže pana Milana Břečky. Naprosto na jedničku a ještě v předstihu před našim stanoveným termínem.

Poté došlo k docela komplikované situaci, jelikož jsem nemovitost kupoval od cizinců, kteří po předání opouštěli ČR a hlavně nemluvící česky. Během tohoto obchodu pak vzniklo několik nemalých problémů, kdy jsem si říkal, že se věc už nemůže zdárně podařit v termínu. Vše se nakonec podařilo, bydlím.

Důležité je ovšem přiznat, že je to jen díky logistice, přistupu, vyjednávání a kominikační schopnostem pana Milana Břečky!

Vážím si Vás jako člověka, který práci, kterou dělá srdcem a stále na sobě pracuje!

Děkuji za Vaši práci a hlavně desítky hodin, které jste věnoval těmto obchodům, které jste i přes velké komplikace dovedl do zdárného konce.

Věřím, že jsem jeden z mnoha Vašich spokojených klientů

Lukáš Hájek - prodávající 2kk Stodůlky

Máte dotazy?

Neváhejte se na mě obrátit a kontaktujte mě

+420 272 651 480 [email protected]