1 992 nemovitostí, 294 makléřů, 48 kanceláří, 36 developerských projektů.
Světová jednička v realitách

Ing. Marek Paneš

Lokalita
Obsahuje text
Ing. Marek Paneš

T:
+420 606 749 116
Jazyky: en
O mně

Nikdy by mě nenapadlo, jakou oklikou se dostanu k realitnímu trhu. Když jsem pracoval v mezinárodním consultingu, mrzelo mě, že po důkladné analytické fázi a vypracování závěrečné prezentace projekt končí a nevidím přímou aplikaci výsledků do praxe. Když jsem pracoval v marketingu, vadilo mi, že prodejní úsilí obchodních zástupců se soustředilo na snižování ceny místo na kvalitu služeb. A když jsem navíc zjistil, že mě realitní business baví, bylo mé připojení k nejrenomovanější realitní síti Century 21 logickým vyústěním.
Nyní mám odpovědnost za obchodní případ od samého začátku až do konce, přičemž za mnou stojí tým zkušených manažerů, obchodníků a právníků. Proto se mohu soustředit na osobní přístup k Vašim potřebám a dosažení nejlepší ceny v co nejkratším času.
Budu nadšený a poctěn, pokud se na mě obrátíte, abych Vám pomohl s řešením Vašich realitních potřeb. Starosti s prodejem či pronájmem nechte na mě, já se o ně postarám.

Specializace

byt, dům, chata, pozemek

CENTURY 21 Ruby
Adresa: Přemyslovská 2845/43, Praha 3, Hlavní město Praha
IČ 03362663; odpovědná osoba: na Mgr. Barbora Merknerová, Petra Křížková
Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena.
© 2015-2018 CENTURY 21. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá ke zlepšení poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací